Deltagere til Boldklubben Frem julestævne 2016

Boldklubben Frem holder julestævne i den gamle valby hal for U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11.

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10  | a  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 27 formiddag/eftermidd

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldklubben Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U-10  | bc  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 27 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Boldklubben Frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB B1 Panterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB B1 Tigrene B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Sif drengene B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Sif rødderne C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Valby Boldklub - Blå B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Valby Boldklub - Grøb B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U-11  | a  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 30 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 A A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 B A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Hjorts drenge Logo Brøndby IF Brøndby IF
Kong Arthurs riddere A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sundby 1 A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U-11  | bc  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: . 30 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93-christian B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93-sofus B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Boldklubben Frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk 1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hornbæk 1 B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk 2 B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
KB lions C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved Logo Næstved if Næstved if
Sundby 2 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk Gul C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk Sort C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-5  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldklubben Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM

U-6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29 formiddag/eftermidd

Holdnavn Niv Logo Klub
BK FIX Baggio Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BK FIX Batistuta Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Boldklubben Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM

U-7  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 29 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Bk Fix B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Bk Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Boldklubben Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
BS72 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
BS72 - 2 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Hekla U7 1 Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla U7 2 Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Kastrup Boldklub 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB7E A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB7E 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nif Logo Næstved IF Næstved IF
Vallensbæk Leoparder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
Vallensbæk Løver Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
Vallensbæk Pantere Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
Vallensbæk Tigere Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
Vestamager C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby

U-8  | a  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 28 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Byens Tag A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HI 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB Real Madrid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Restaurant Hercegovina Frederiksberg A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-8  | bc  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 28 formiddag/eftermidd

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908 (Amager)
Boldklubben Frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Fremad Valby 1 Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby 2 Logo Fremad Valby Fremad Valby
HIK 4 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
JB B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kastrup Boldklub 2 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB-Neymar Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RBK 2 B Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Rosenhøj bk B Logo Rosenhøj bk Rosenhøj bk
Rosenhøj bk B Logo Rosenhøj bk Rosenhøj bk
SB 50 1 C Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
SB 50 2 Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vestamager C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Vestamager 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Tårnby
ØIF B Logo Østerbro If Østerbro If

U-9  | a  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D. 28 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndbyernes IF Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF

U-9  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: D 27 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2008 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B1908 Sort B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Boldklubben Frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Tune IF 08 C Logo Tune IF Tune IF

Arrangør: Boldklubben FREM
Sted: Gamle valby hal
Adresse: Julius andersensvej 3
Postnr: 2450
By: Kbh Sv
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 19-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter