Deltagere til Futsalstævne

Kom til futsalstævne i Ølstykkehallen d. 13. november 2016. Drengehold i U12 og U13 rækken kan deltage i enten A eller B pulje. EN PLADS TILBAGE I U13A RÆKKEN (pga et afbud).

U12A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum Boldklub A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
KB - A2 (1) A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Ølstykke A1 A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ølstykke A2 A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U12B drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB - A2 (2) B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Vallensbæk Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Ølstykke B1 B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ølstykke B2 B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U13A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13B drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Havenisserne B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Vallensbæk 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Ølstykke FC B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ølstykke FC 2 B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U14A drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Aflyst

Holdnavn Niv Logo Klub

U14B drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Aflyst

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Ølstykke FC
Sted: Ølstykke Hallen
Adresse: Tranekærvej
Postnr: 3650
By: Ølstykke
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 25-10-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter