Deltagere til HIK Jule Cup

Hellerup Idræts Klub byder igen til indendørsstævne mellem jul og nytår i Maglegårdshallen. Som tidligere år er fokus på spilletid og udvikling, hvorfor der ikke føres en officiel stilling og ikke udråbes en samlet vinder. Alle hold får således 4-5 kampe.

U10 (2007) A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag kl. 12.30-14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK 07-1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hyggeholdet A Logo Gørløse SI Gørløse SI
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Vi39 hold gul l A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
vi39 hold sort A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10 (2007) B 7M mål  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag kl. 14.30-16.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 U10-2 B Logo B1903 B1903
HIK 07-2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hornbæk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
KB Stjernern B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Rødderne B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10 (2007) C 7M mål  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag kl. 16.30-18.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B82-1 C Logo B82 Virum B82 Virum
HIK 07-3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Tigerne 1 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U6 (2011)  | -  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 09.00-10.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Fodboldnisserne B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Dragør BK Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
HIK Blå Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Grøn Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Gul Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Hvid Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Rød Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup 1 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Barcelona B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løverne 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løverne 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løverne 3 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løverne 4 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U7 (2010) A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 12.00-13.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Jaguar A Logo B1903 B1903
B1903 Puma A Logo B1903 B1903
Farum Boldklub A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HIK Hvid Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB U7B A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U7 (2010) B/C  | BC  | Herrer/Drenge

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 10.30-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Gepard B Logo B1903 B1903
B1903 Løver B Logo B1903 B1903
b93 - 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
b93 - 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
b93 - 3 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Blå Logo Aakanden GF Aakanden GF
Blå Nisser C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
CIK U7 C C Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
Farum Boldklub 2 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HIK Blå Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Rød Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI-1 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI-2 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hvid Logo Aakanden GF Aakanden GF
JB C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
kastrup Boldklub 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
kastrup Boldklub 2 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB U7B-2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF
SIF Hvid U7 C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
SIF RØD B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Vanløse IF B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Værløse BK 1 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse BK 2 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U8 (2009) A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 15.45-17.45

Holdnavn Niv Logo Klub
b1903 1 A Logo B1903 B1903
B1903 2 A Logo B1903 B1903
HIK Hvid Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB Hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-Neymar A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Team Connection A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta

U8 (2009) B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 13.45-15.45

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 3 B Logo B1903 B1903
Barca Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gladsaxe Hero
FC Holte B Logo FC Holte FC Holte
HIK Blå Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
JB Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB Blå B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U9 (2008) A - 7M mål  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag kl. 10.30-12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BK Friheden A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hekla bryggen Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HI - HVID A Logo Herlev IF Herlev IF
HIK 08-1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

U9 (2008) B - 7M mål  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag kl. 08.30-10.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
HIK 08-2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Hvid 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
RBK B Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Sundby barcelona B Logo Sundby boldklub Sundby boldklub

Arrangør: Hellerup Idræts Klub
Sted: Maglegårdshallen (HIK)
Adresse: Bregnegårdsvej 25
Postnr: 2900
By: Hellerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 11-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Nordea Cup Ringkøbing
5. - 13. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter