Deltagere til Avarta-Cup ( Julestævne )

Bredde stævne For U6-U12 Drenge og U14 Piger i Rødovre hallen . Der vil være en overraskelse til alle :-) samt stor flot Statuet til alle

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
BK Friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
HIC U10 B Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
KB B1 Panterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB B1 Tigrene B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Ninjago B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB

U10  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 3 C Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
CIK C Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
Faxe C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Ishøj C Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
KB Spinjitzu C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
Rødovre 1 B Logo Boldklubben Rødovre Boldklubben Rødovre
Rødovre 2 C Logo Boldklubben Rødovre Boldklubben Rødovre
Svogerslev Hvid C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev Rød B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 2 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta

U11  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 3 C Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
B1908 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B93-C C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Bk Olympic C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
Hellas C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Karlslunde IF C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB lions C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Orient 1 C Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 2 C Logo Orient GIF Orient GIF
Skiller Kongerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hedegårdenes Skole Roskilde
Tårnby FF 2 C Logo Tårnby FF Tårnby FF

U11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 2 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
B 1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B93-Sofus B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Nif Logo Næstved IF Næstved IF
Tingbjerg FK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tårnby FF 1 B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Kong Arthurs riddere A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Turbo drengene A Logo Vanløse IF Vanløse IF
Turbo drengene Juve A Logo Vanløse IF Vanløse IF

U12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta Barca-1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Avarta
BaltzerEl B Logo B1903 B1903
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U12  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ajax A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta Barca-2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Avarta
Lyngby 1 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Rødovre C Logo Boldklubben Rødovre Boldklubben Rødovre
Værløse Nord C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse Syd C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Piger  | B  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
EIF 1 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF 2 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF 3 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF 4 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
FC Damsø B Logo FC Damsø FC Damsø
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve X B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
hashøj 1 B Logo Hashøj IF Hashøj IF
hashøj 2 B Logo Hashøj IF Hashøj IF
Ishøj BK B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Ishøj BK B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
JBK Pigerne 1 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
JBK Pigerne 2 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
JBK Pigerne 3 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
Vanløse IF B Logo Vanløse IF Vanløse IF

U6  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 2 Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta

U6  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
B.93 Hold 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 Hold 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Dragør BK 1 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør BK 2 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FB 11 Gul - 1 Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FB 11 Gul - 2 Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Havdrup Fodbold B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB 1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB 2 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Barcelona Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Stenløse Boldklub 1 Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse Boldklub 2 Logo Stenløse BK Stenløse BK
Vallensbæk IF 1 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 3 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Superstjerner Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Espergærde 1 Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde 2 Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde 3 Logo Espergærde IF Espergærde IF
HIK Hvid Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF

U7  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 2 Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
BK Friheden 1 Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BK Friheden 2 Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Blå Logo Aakanden GF Aakanden GF
BS72 - 1 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
BS72 - 2 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Dragør B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Fremad Valby 1 B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Grøn B Logo Aakanden GF Aakanden GF
HIK Blå Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hvid Logo Aakanden GF Aakanden GF
JB C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
kastrup Boldklub 1 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
kastrup Boldklub 2 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Nif Logo Næstved IF Næstved IF
Stenløse Boldklub 1 Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse Boldklub 2 Logo Stenløse BK Stenløse BK

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Karlslunde A A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
RBK A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Vallensbæk IF A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 3 C Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Brøndbyernes IF 3 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Glostrup FK 3 C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Hellas C C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
HIK 2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 5 C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Karlslunde C C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
kastrup Boldklub 10 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub

U8  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 2 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Brøndby IF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Glostrup FK 2 B Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Blå 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hellas B B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
HIK 3 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 4 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 6 C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Karlslunde B B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
RB1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Vallensbæk IF B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 2 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Bk frem 2 C Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
HIK 08 B1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Karlslunde IF 3 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge 2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Rørvig IF U9 C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Tune IF 08 C Logo Tune IF Tune IF

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Avarta C Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
B.93 2008 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Bk Frem 1 B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Køge 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub

Arrangør: Boldklubben Avarta
Sted: Rødovrehallen
Adresse: Rødovreparkvej 425
Postnr: 2610
By: Rødovre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 12-11-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter