Deltagere til Bramdrupdam Cup 2016

Bramdrupdam Cup 2016 Tidligere kendt som Spar Nord Cup !

Oldboys - Herrer  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Bgif a B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bgif b C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Harte Cup B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte United C Logo Harte G&IF Harte G&IF

Senior - Herrer  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11. November - Lukket !

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bødekassen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet As IF
FC Internationale A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Legenderne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lunds Stolthed B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -Lunds stolthed
Midtjysk Tag A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Strib United B Logo Strib IF Strib IF
SUB 88 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SUB 88 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Svigermorsdrøm A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Team Max A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
You'll Never Walk Alone A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Dansten Drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Erritsø GIF A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Hedensted IF 1 A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hjerting IF A Logo Hjerting IF Hjerting IF
NBSIF A A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Næsby Boldklub A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13. November

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BM B Logo Marienlyst Marienlyst
CMA BYG B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Gulddreng B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 4 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
KB B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lund IF B Logo Lund IF Lund IF
NBSIF B B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
ORANJE B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skibet IF B1 B Logo Skibet IF Skibet IF
VIF U10 drenge B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Fredericia KFUM 1 C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 3 C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
KB C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
NBSIF C C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Skibet IF C1 C Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet IF C2 C Logo Skibet IF Skibet IF
VB piger C Logo Vejle boldklub Vejle boldklub
Vejen SF C Logo Vejen SF Vejen SF
VIF U10 drenge C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Ødis if 1 C Ødis if Logo ukendt af Staevner.dk Ødis if
Ødis if 2 C Ødis if Logo ukendt af Staevner.dk Ødis if

U10 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
KBQ- U10 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Rødding If A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødding IF
VB A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U10 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U10 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF C Logo Bjert IF Bjert IF

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November - Lukket !

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF ! A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
Middelfart A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Morud drengene A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
NBSIF A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjert / Strandhuse IF
Rødkilde Gymnasium A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportmaster Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet jelling fs
TEAM SUB Ipnordic 1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TEAM SUB Ipnordic 2 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
ØSVN IF A Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November - Lukket !

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagges Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BGIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bolig Beton B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HFK1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Håndværkerne B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Lunderskov 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjert / Strandhuse IF
Seest B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Seest
SUB 1 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Vinding Drengene B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November - Lukket !

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 3 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 4 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe IF C C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF C C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dalby 1 C Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Danisol C Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Lunderskov 2 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjert / Strandhuse IF
Seest C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Seest
vejle fc C Logo Vejle FC Vejle FC

U11 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 1 A Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
HOG A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
LB krigerne A Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Odense A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ubberud
Skive A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skibet IF/Give Fremad

U11 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Fc Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
LB Krigerne B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
SMH Rideudstyr B Logo Hover UIF Hover UIF
Ubberud IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ubberud
VB B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF 3 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Fc Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
Sønderborg Fremad 1 C Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Sønderborg Fremad 2 C Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Ubberud IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ubberud

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 20. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Morud A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morud
TP-Montage A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 20. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam sort B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Felder Superkids B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Christiansfeld
Rygcenterhorsens B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team DAB B Logo FC Horsens FC Horsens
Øsvn B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 20. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam gul C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam Rød C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Felder Superkids C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CHristiansfeld
Øsvn C Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U12 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg IF A Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Harte A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Harte
HFK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Jelling fS A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
VB 1 A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U12 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
HFK B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
KB1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Vamdrup tøserne B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
VB 2 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U12 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF U12 piger C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 20. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Andrup A Logo Andrup IF Andrup IF
Bjert IF A Logo Bjert IF Bjert IF
De Hvide Ulve A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Kolding Nord 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF
Kolding Nord 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF
Team Sportigan-Net ip Holstebro. A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 20. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert B B Logo Bjert IF Bjert IF
juelsminde B Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Kolding Nord 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF
Kolding Nord 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF

U13 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 20. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert C C Logo Bjert IF Bjert IF
christiansfeld C Logo christiansfeld IF christiansfeld IF
Entreprenør Thorkild Jensen C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Ibra Allstars C Logo Billund IF Billund IF
KB U13 C C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

U13 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BechGranit.dk A Logo FC Horsens FC Horsens
Buccma Energy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
Store No 1B A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Strib IF A Logo Strib IF Strib IF
Team Odense Q A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ubberud

U13 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
FC kolding Nord grøn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HairControl, Kolding B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lunderskov Boldklub 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
MS Sporty Girls B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Smidstrup Skærup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stensballe IK B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team Ding Dong B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Odense Q B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ubberud

U13 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Cillins C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC kolding Nord sort C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HFK C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Lunderskov Boldklub 2 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Vamdrup IF C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
BGIF 1 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF A Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
FC Horsens 1 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens

U7  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov1 Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Askov2 Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Bramdrupdam GIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam GIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam GIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Højgaard Installation B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Ribe BK 1 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 2 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Skibet 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet 2 B Logo Skibet IF Skibet IF
Sport24 A Logo Bredballe IF Bredballe IF
U7 B Logo Kolding IF Kolding IF

U8 MIX A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BaggesBoys A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
BGIF A A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brande 1 A Logo Brande IF Brande IF
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Esbjerg FB A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Grindsted A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
LokalBolig Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Team fighters A Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub

U8 MIX B  | B  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November - Lukket

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brande 2 B Logo Brande IF Brande IF
Bredballe IF B B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Erritsø GIF 3 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Esbjerg FB B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Løsning 1 B Logo Løsning IF Løsning IF
Løsning 2 B Logo Løsning if Løsning if
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Wild boys B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening

U8 MIX C  | C  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov C Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
BGIF C C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF piger årgang 2008/2009 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe IF C C Logo Bredballe IF Bredballe IF
De små blå C Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Erritsø 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Hatting-Torsted C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
LB's Piger C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Løjt if C Logo Løjt IF Løjt IF
NBSIF C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13. November

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Amui B Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Billund IF B Logo Billund IF Billund IF
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
FC Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF
Fredericia FF1 B Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lunderskov1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov2 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Skibet United B Logo Skibet IF Skibet IF

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13. November

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Fredericia FF2 C Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Fredericia FF3 C Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Jelling FS C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Seest C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest 2 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Vonsild C Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U9 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby U9 piger 3 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
KB A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
VB B Logo Vejle boldklub Vejle boldklub

U9 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 19. November

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby U9 piger 1 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby U9 piger 2 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Skibets Seje Sild C Logo Skibet IF Skibet IF

Arrangør: Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Sted: Bramdrupdam sports- og møde center
Adresse: Bramdrupskovvej 110
Postnr: 6000
By: Kolding
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 01-11-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter