Deltagere til Jyske Bank Cup 2016, VRI indestævne

Indestævne for U5 - U11 i Århus i weekenden 19. & 20. nov. En hyggelig dag med fodboldglæde og gode præmier. Rabat ved hurtig tilmelding.

U10KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 20. november

Holdnavn Niv Logo Klub

U10KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 20.november

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA U10 piger B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Lyseng 1. B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng3 B Logo IF lyseng IF lyseng
Lystrup IF B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ry's seje piger B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub

U10MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 20.november

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG Hinnerup
TMG 1 A Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10MB  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 20.november

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG Hinnerup
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 2 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Lystrup IF hold 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF Hold 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Stilling IF B Logo Stilling IF Stilling IF
TMG 2 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK 3 B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
VSK3 B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken

U11KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 19. november

Holdnavn Niv Logo Klub

U11KB  | B  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 19. november

Holdnavn Niv Logo Klub
Asa 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet asa
Asa 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet asa
Asa 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet asa
Bøgeskov tøser C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Bøgeskov
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
HOG Hinnerup B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
VRI 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 19. november

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft 1 A Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
KHIF A Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Rødkilde Gymnasium A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11MB  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 19. november

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft 2 B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Fuglebakken L. B Logo KFUMs Fodboldklub Århus KFUMs Fodboldklub Århus
Fuglebakken P. B Logo KFUMs Fodboldklub Århus KFUMs Fodboldklub Århus
KHIF-1 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF-2 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Lystrup IF B Logo Lystrup IF Lystrup IF
VRI1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U5  | -  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 19. november

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Vorup FB U5/U6 C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
ØBG Buskelund B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U6  | -  | Mixede

28 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 19. november

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Bøgeskov C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Bøgeskov
FC Horsens 1 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
HEI 1 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hovedgaard IF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hovedgaard IF
Hovedgaard IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hovedgaard IF
IF Lyseng U6 - 1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng U6 - 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 1 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 3 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 4 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ry 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF4 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF5 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
ØBG Buskelund B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7  | -  | Mixede

24 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 19. november

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA1 Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
ASA2 Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Bad Boys B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Dreamteam B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK 1 Logo Hobro IK Hobro IK
Hørning IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 3 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Randers Freja U7 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Stautrup 1 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup 2 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Virup if A Logo Virup if Virup if
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 5 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 6 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK 1 (Ellevang) B Logo Vejlby IK Vejlby IK
VSK 2 (Ellevang) B Logo Vejlby IK Vejlby IK
Aarhus Fremad 1 A Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U8KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 19. november

Holdnavn Niv Logo Klub

U8KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 19. november

Holdnavn Niv Logo Klub

U8MA  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 19. november

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 1 A Logo Århus GF Århus GF
BaggesBoys A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Brabrand u8 A A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
KHIF A Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Skødstrup SF 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 (A) A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSIF A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
SSIF A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8MB  | B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 19. november

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 2 B Logo Århus GF Århus GF
Brabrand u8 B B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Galten FS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
KHIF B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Sabro IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro if
Sabro IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro if
Skødstrup SF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Søften GF B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
TST 1 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
TST 2 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Vorup FB 1 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB 2 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9KA  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 20.november

Holdnavn Niv Logo Klub

U9KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 20.november

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA U9 piger B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
FC Skanderborg 1 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 2 Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Lystrup 1. B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
ØBG,Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U9MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 20.november

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Grundfør A Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HFK 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Virup if A Logo Virup if Virup if

U9MB  | B  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 20.november

Holdnavn Niv Logo Klub
2.B B Logo Grenaa IF Grenaa IF
ASA B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Fodbold Venner B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fuglebakken 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fuglebakken
Fuglebakken 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fuglebakken
GFS Snorlax B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hog B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hou IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hou IF
Lystrup IF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
TST-1 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
TST-2 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
TST-3 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Virup if 2 B Logo Virup if Virup if
VRI B 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI B 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI B 3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI B 4 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Åbydrengene C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Åbyhøjderne B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

Arrangør: Vejlby-Risskov Idrætsklub
Sted: Bellevue hallerne
Adresse: Vestre Strandalle 170
Postnr: 8240
By: Risskov
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 06-11-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter