Deltagere til Vibecup del 2

DER ER IKKE FLERE PLADSER TILBAGE MEN DER ER STADIG LEDIGE PLADSER VED VORES STÆVNE....FRANK JENSEN CUP....

Dame Senior  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 21. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Nygaard & Dalsgaard B Logo Viby Idrætsforening Viby Idrætsforening
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Sille & Co B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Skytsenglene B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
The VB B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Troels Tøzer B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tømmerup B Logo Tømmerup Gymnastikog Ungdomsforening Tømmerup Gymnastikog Ungdomsforening
We are Back B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 DrengeB(årg2007)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag lørdag 21 jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov 1 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov 2 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Dianalund IF B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Haslev 1 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holmegaard blik B Logo Næstved IF Næstved IF
Høng GF 1 B Logo Høng GF Høng GF
Slagelse B&I B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Vipperød BK B Logo Vipperød BK Vipperød BK

U10 DrengeC(årg2007)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag lørdag 21 jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Dianalund IF C Logo Dianalund IF Dianalund IF
FC Jyllinge C Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Haslev 2 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Høng GF 2 C Logo høng GF høng GF
Slagelse B73 1 C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Slagelse B73 2 C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Stenlille C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Årby C Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U11 DrengeC(årg2006)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Søndag 22 Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
HG Herlufsholm C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Hvid C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holmegaard 1 C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
LBI - titans C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
St.Merløse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet st. merløse
Stenlille Lions C Logo Stenlille IF Stenlille IF
suså if 1 C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså IF 2 C Logo suså Idrætsforening suså Idrætsforening

U11/12 Piger(05/06)  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 21 Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Guldpigerne B Logo dianalund if dianalund if
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Lynge-Broby 1 B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Stenlille if B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Tuse IF B Logo Tuse IF Tuse IF
Tøserne B Logo dianalund if dianalund if

U12 DrengeB(årg2005)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Søndag 22 jan

Holdnavn Niv Logo Klub
BFB 1 B Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Farum BK B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Goleador B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Goleador
Høng gul B Logo Høng GF Høng GF
Høng rød B Logo Høng GF Høng GF
LBI - devils (U11A) B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Sørby magle 1 B Logo Sørbymagle idrætsforening Sørbymagle idrætsforening
Team weekend B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub

U12 DrengeC(årg2005)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Søndag 22 Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
BFB 2 C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Dianalund IF C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Høng blå C Logo Høng GF Høng GF
Høng U11 Drenge C Logo Høng GF Høng GF
Jernløse BK C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
sørby magle 2 C Logo Sørbymagle idrætsforening Sørbymagle idrætsforening
Vemmelev C Logo vemmelev Fodboldklub vemmelev Fodboldklub
årby C Logo årby Gymnastik og Idrætsforening årby Gymnastik og Idrætsforening

U13/14 Piger(03/04)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Fredag 20. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Hashøj IF B Logo Hashøj IF Hashøj IF
JBK Pigerne 1 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
JBK Pigerne 2 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
JBK Pigerne 3 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
Lynge-Broby U13 B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Næstved B Logo Næstved IF Næstved IF
Raklev B Logo Raklev GI Raklev GI
snorkepigerne 1 B Logo Dianalund if Dianalund if
Snorkepigerne 2 B Logo Dianalund if Dianalund if

Arrangør: Dianalund IF
Sted: Holberg hallen Dianalund
Adresse: Søemosevej 44
Postnr: 4293
By: Dianalund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 19-01-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter