Deltagere til Vibecup del 3

STADIG FLERE PLADSER I u15/16 PENGECUP ...................................................

Herre senior +16  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 11 Feb

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Piger(årg 2007)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 11 Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
Boeslunde BK C Logo Boeslunde Boldklub Boeslunde Boldklub
Dianalund IF 1 C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Dianalund IF 2 C Logo dianalund IF dianalund IF
Kr hyllinge C Logo Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF
lynge broby IF C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Rørvig IF Piger C Logo Rørvig IF Rørvig IF

U15/16 Dr.(årg02/01)  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 11 Feb

Holdnavn Niv Logo Klub
Larsen's drenge Logo Dianalund IF Dianalund IF
Larsen's drenge 2 Logo Dianalund IF Dianalund IF
Møns Entreprenørfirma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Saint le plyt A Logo Vipperød BK Vipperød BK
Skistars A Logo Høng GF Høng GF
Tølløse bk B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Årby Drengene B Logo årby Gymnastik og Idrætsforening årby Gymnastik og Idrætsforening

U15/16 Piger(02/01)  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Fredag 10 Feb

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Dr. B (årg2008)  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag søndag 12 feb

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Bjæverskov 1 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Dianalund IF 1 B Logo Dianalund IF Dianalund IF
HG KONTRAST B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG MONTAGE & SIKRING Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
KB hvid U8 Logo kjøbenhavns boldklub kjøbenhavns boldklub
Ringsted Blå B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Team AS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team AS
TFC Boys Logo Taastrup FC Taastrup FC
TFC drengene B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 Dr. C (årg2008)  | C  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag søndag 12 feb

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov 2 C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Dianalund IF 2 C Logo Dianalund IF Dianalund IF
HG NÆSTVED EL-SERVICE C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG Q AUTO C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
Høng GF C Logo Høng GF Høng GF
JBK1 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
JBK2 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Lynge Broby C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Ringsted Hvid C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Stenlille IF C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Team AS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team AS
Team Candyfloss C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet kt290809@gmail.com
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Tølløse C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

Arrangør: Dianalund IF
Sted: Holberg hallen Dianalund
Adresse: Søemosevej 44
Postnr: 4293
By: Dianalund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 10-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter