Deltagere til Fortuna Sydbank Cup 2016

ALLE ER GARANTERET MINDST 4 KAMPE. For alle piger og drenge fra U5 til Old Girls/Old Boys. Seriøst stævne med dommere fra dommerklub. I 2013, 2014 og 2015 var over 150 hold med omkring 1.000 spillere tilmeldt - vi gentager i 2016

Senior herrer  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kenny Special A Logo Brande IF Brande IF
Kenny Special A Logo Brande IF Brande IF
SUB 88 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SUB 88 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Senior kvinder  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sidst eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Randers B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Randers
VRI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI

U10 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg Boldklub B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
SIF A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Assentoft
Vorup A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U10 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav B B Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
Bjerregrav B 2 B Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
Dronningborg Boldklub C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
NBK/AIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
SIF B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Assentoft
VSK Aarhus B Logo VSK Aarhus VSK Aarhus

U10 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag midt på dagen

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Alliancen 1 A Logo If alliancen If alliancen
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng

U10 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag midt på dagen

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted
IF Alliancen 2 C Logo If alliancen If alliancen
Sport 24 Horsens B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U11 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsten SK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub

U11 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsten SK 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub

U11 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U12 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Sport 24 Horsens B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
VSK Aarhus 2 B Logo vejlby ik vejlby ik

U12 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lystrup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
VSK Aarhus 1 A Logo vejlby ik vejlby ik

U13 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag midt på dagen

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag midt på dagen

Holdnavn Niv Logo Klub
onsild u13 B Logo Onsild IF Onsild IF

U13 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Randers B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Randers
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hørning IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
IFM/KPI A Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening Kolind Pederstrup Idrætsforening
KPI/IFM B Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening Kolind Pederstrup Idrætsforening
VH08 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U13 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BechGranit.dk A Logo FC Horsens FC Horsens
Store No 1b A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Store No 1b A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

U14 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag midt på dagen

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag midt på dagen

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Randers A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Randers

U14 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Randers B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Randers

U15 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Randers
TEAM 10 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

U16 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Randers B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Randers
Rygcenter Herning B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

U18 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U18 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Randers B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Randers

U6 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
SSIF U6 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF

U7 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF

U7 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsten sk 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK Logo Hobro IK Hobro IK

U7 piger  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
LIK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå

U8 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsten sk 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Alliancen B Logo IF Alliancen IF Alliancen
LIK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
spentrup IF B Logo Spentrup if Spentrup if

U8 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Randers B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Randers
Skjern Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skjern B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skjern B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skjern B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ingen
vorup fb B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U9 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag midt på dagen

Holdnavn Niv Logo Klub
DB2 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB3 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
IFA u8 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Langå C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Lystrup IF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
SMIFF U9 B Logo SMIFF SMIFF

U9 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag midt på dagen

Holdnavn Niv Logo Klub
DB1 A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub

U9 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub


Sted: Arena Randers
Adresse: Fyensgade 1
Postnr: 8900
By: Randers C
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<oktober 2016>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 28-10-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter