Deltagere til Nytårscup 2016

For 6. år i træk inviterer Sorø Freja til Nytårsstævne i Sorø mellem Jul og Nytår. Der er tilbud for stort set alle. I år med U8!

Herre Motion  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 30. 18.00 - 21.00

Holdnavn Niv Logo Klub
6 Kolde Fra Kassen C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ass 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ass 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Grå mænd Logo Orient GIF Orient GIF
De Tyk' Drenge C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Det lille bryggeri Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Dks mest langsomme Abo Ham Ham C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Halskov fodbold
FC Haveby Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
MM-Vision C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
SIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse Idrætsforening
Sorø Freja 1 Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja 2 Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

Herre Senior  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tor. d. 29. 18.00 - 21.00

Holdnavn Niv Logo Klub
FOK'A B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Holdet B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Hvor er sovsen? B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hænderne op eller bukserne ned A Logo Hørve IF Hørve IF
Larsens Drenge C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
SIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse Idrætsforening
Sorø Freja A Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorøs Oldsager A Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Steens tagdækning A Logo Vetterslev Høm GF Vetterslev Høm GF
Svimleben B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

Kvinde Motion  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 30. 18.00 - 21.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Beavers C Logo Orient GIF Orient GIF
LBI Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Magic Girls C Logo Orient GIF Orient GIF
Sorø Freja 1 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja 2 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

Kvinde Senior  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 30. 18.00 - 21.00

Holdnavn Niv Logo Klub
dreamteam A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet herlufsholm
LBI A Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Sorø Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U10 Drenge ABC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tor. d. 29. 09.00 - 12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Lynge-Broby IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lynge Broby IF
Slagelse B&I B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Sorø 1 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø 2 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø 3 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Stillinge IF C Logo Stillinge IF Stillinge IF

U10 Piger ABC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tor. d. 29. 09.00 - 12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Girl Power C Logo Kirke Helsinge Idrætsforening Kirke Helsinge Idrætsforening
Lynge-Broby IF C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Sorø Freja 1 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 30. 09.00 - 12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
DAB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LBI - Aliens A Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
LBI monsters A Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Newells Oldboys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næstved drengene Logo Næstved IF Næstved IF
Softmobile 1 A Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 30. 09.00 - 12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ringsted C B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted D B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Softmobile 2 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U11 Drenge C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 30. 09.00 - 12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Præstø C Logo Præstø IF Præstø IF
HG Herlufsholm C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
LBI - Zombies C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Ringsted A C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted B C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Softmobile 3 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Stenlille Lions C Logo Stenlille IF Stenlille IF

U11 Piger ABC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Ons. d. 28. 15.00 - 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF A Logo Ballerup-skovlunde fodbold Ballerup-skovlunde fodbold
BSF 2 A Logo Ballerup-skovlunde fodbold Ballerup-skovlunde fodbold
Kværkeby IF B Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Lynge-Broby Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Svogerslev B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tuse IF B Logo Tuse IF Tuse IF

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tir. d. 27. 15.00 - 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Hb05 A Logo Herfølge boldklub Herfølge boldklub
Sorø1 A Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tir. d. 27. 15.00 - 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum BK B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Holbæk sportsakademi B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Høng gul B Logo Høng GF Høng GF
Høng hvid B Logo Høng GF Høng GF
Høng rød C Logo Høng GF Høng GF
Kastrup Boldklub B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Lynge-Broby IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lynge Broby IF
Team weekend B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tir. d. 27. 15.00 - 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Sorø2 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U12 Piger ABC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Ons. d. 28. 15.00 - 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 STRØBY FODBOLD B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Hvidovre Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Sorø Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Ons. d. 28. 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Old Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød
Sorø Freja A A Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Stryhns Leverpostej Logo Næstved IF Næstved IF

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Ons. d. 28. 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Havenisserne Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Herfølge B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Rodi's Autocenter B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Sorø Freja B1 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja B2 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Ørslevdrengene B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U13 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Ons. d. 28. 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AluScan C Logo Stillinge IF Stillinge IF
Nybolig Sorø C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Sorø Freja C C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Tøsedrengene C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U13 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tor. d. 29. 15.00 - 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Næstved IF A Logo Næstved IF Næstved IF

U13 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tor. d. 29. 15.00 - 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvidebæk IF B Logo Hvidebæk IF Hvidebæk IF
Hvidebæk IF 2 B Logo Hvidebæk IF Hvidebæk IF
Lynge-Broby Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge-Broby Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Sorø Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U13 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tor. d. 29. 15.00 - 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Sorø Freja C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U14 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 30. 15.00 - 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
HG drengene Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
TeknoBoys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 30. 15.00 - 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Moffe.dk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U14 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 30. 15.00 - 18.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tir. d. 27. 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tir. d. 27. 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Errea Pigerne B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
JBK Pigerne 1 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
JBK Pigerne 2 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
Netto Pigerne B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Pink Power B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Puls Pigerne B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Sorø Freja U13 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
The Moltereees B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tir. d. 27. 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tir. d. 27. 18.00 - 21.00

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Andersen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HBK A Logo HB Køge HB Køge
Hektor´s Disciple A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hyggeholdet A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Milan2500 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nemt A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tir. d. 27. 18.00 - 21.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Cocio B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC bosna B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Grønlænderne B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Køge Boldklub Grå B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub Hvid B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub Sort B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Team H. B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
tuse if B Logo Tuse IF Tuse IF
Underdogs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tor. d. 29. 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tor. d. 29. 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Sorø Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U15 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tor. d. 29. 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Viby IF C Logo Viby If Viby If

U16 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Ons. d. 28. 18.00 - 21.00

Holdnavn Niv Logo Klub
A-Team A Logo Taastrup FC Taastrup FC

U16 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Ons. d. 28. 18.00 - 21.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Skillz That Killz B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Sorø Freja 1 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja 2 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U16 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 30. 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 30. 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Alminde V B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Herlufsholm B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Herlufsholm 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Lynge-Broby IF B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Snik Snak Pigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sorø Freja 1 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja 2 B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

U16 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d. 30. 12.00 - 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U18 Piger ABC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tor. d. 29. 18.00 - 21.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Drenge ABC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Ons. d. 28. 09.00 - 12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Bk. Hellas B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Bold Banditterne Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Drible Drengene Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
HG 1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Lynge-Broby IF C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
SBI U8 Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I
SBI U8 Rød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I
Ugerløse IF B Logo Ugerløse IF Ugerløse IF

U8 Piger ABC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Ons. d. 28. 09.00 - 12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby if B Logo Brøndby if Brøndby if
Lynge-Broby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lynge-broby Idrætsforening
Skælskørtøserne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør BK & IF
Sorø Freja C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Vindinge A B Logo Vindinge IF Vindinge IF
Vindinge B B Logo Vindinge IF Vindinge IF

U9 Drenge ABC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tir. d. 27. 09.00 - 12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
claus drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gevninge C Logo Gevninge IF Gevninge IF
Go2fitness/Mr.Team B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HFC C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HVB Grøn C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Sort C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Lynge Broby 1 C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Raklev Logo Raklev GI Raklev GI
Ringsted Hvid B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF Blå B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rishøj Boldklub C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Sorø Dækcenter B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team AS
Team Nitro Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Vindinge IF B Logo Vindinge IF Vindinge IF

U9 Piger ABC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tir. d. 27. 09.00 - 12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Guldpigerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør BK & IF
rosenhøj C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Sorø Freja C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

Arrangør: Sorø IF Freja
Sted: Sorø-Hallerne
Adresse: Ringstedvej 20
Postnr: 4180
By: Sorø
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 22-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Ølholm Cup 2019
30. dec
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Solrød Kunstbane VinterCup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter