Deltagere til Bagger Låse & Alarm Cup 2016

Tilmelding stadig åben frem til d. 10 nov. Bagger Låse&Alarm Cup 2016. Indendørsstævne. Som afholdes lørdag og søndag den 19-20 nov. 2016, i Slagelse. Vi spiller til 7 mandsmål i ALLE rækker. Husk vi i år har en række for +30 herre hygge bold.

De "gamle" +30  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl 18:00-20:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Forældrene fra årgang 2007 SBI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kompit C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Nexø boldklub A Logo Nexø Boldklub Nexø Boldklub
Oldies but goodies Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 09:30 - 12:15

Holdnavn Niv Logo Klub
Haslev FC A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holbæk A A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Kant By K A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Raklev United A Logo Raklev GI Raklev GI
Rudi 's Autocenter A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Slagelse B&I A A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U10 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 14:30-16:50

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 - Hold 1 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B73 - Hold 2 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Boeslunde B Logo Boeslunde Boldklub Boeslunde Boldklub
Høng B Logo Høng GF Høng GF
Jyderup BK B Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Slagelse B&I B B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U10 C Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 12:30 - 14:15

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 - hold 3 C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Boeslunde C Logo Boeslunde Boldklub Boeslunde Boldklub
Høng C Logo Høng GF Høng GF
Slagelse B&I C C Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Stenlille C Logo Stenlille IF Stenlille IF

U11 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl 15:00-17:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse IF B Logo Benløse IF Benløse IF
Holmegaard Rød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holmegaard
Holmegaard sort B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holmegaard
Jyderup bk B Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Nif 2 B Logo Næstved if Næstved if
Nif B B Logo Næstved if Næstved if
Svogerslev B Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U9 A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl 09:00-14:30

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse A Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Barcelona Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Raklev U9 A Logo Raklev GI Raklev GI

U9 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl 09:00-14:30

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
HIK 08 B1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KARLSLUNDE IF 3 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KARLSLUNDE IF 4 B Logo KARLSLUNDE IF KARLSLUNDE IF
Vemmelev B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U9 C Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl 09:00-14:30

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
STIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet STIF


Sted: Vesthallen
Adresse: Skjoldsvej 12
Postnr: 4200
By: Slagelse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 12-11-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter