Deltagere til Bagger Låse & Alarm Cup 2016 del 2

Tilmelding stadig åben frem til d. 10 nov. Bagger Låse&Alarm Cup 2016. Indendørsstævne for U6, U7, U8 og U10 Piger. Som afholdes lørdag og søndag den 26-27 nov. 2016, i Slagelse. Vi spiller til håndboldmål i ALLE rækker.

Ekstra  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 A Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl 13:00-18:00

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl 13:00-16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B.73, C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Bæsterne IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Fk05 Supertøser B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Måløv Boldklub B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Tuse Næs Boldklub B Logo Tuse Næs Boldklub Tuse Næs Boldklub
Vestegnens piger Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U6 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl 08:30-11:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Næstved Logo Næstved IF Næstved IF

U7 B/C mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl 10:00-13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Finte Filurerne B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Kværkeby Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Nif Logo Næstved IF Næstved IF
Slagelse B&I 1 Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse B&I 2 Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Vemmelev 1 C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
Vemmelev 2 C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U8 A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag ca. kl 08:30-11:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Hold uden navn Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag fra kl. 09-15

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse 1 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B73 Slagelse 2 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Bold Banditterne B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Drible Drengene B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Haslev B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Køge Boldklub 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
NFC-1 B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
NFC-2 B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Superstjernerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vemmelev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vemmelev

U8 C Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag fra kl. 09 -15

Holdnavn Niv Logo Klub
Haslev C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG 5 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Vemmelev C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vemmelev


Sted: Vesthallen
Adresse: Skjoldsvej 8
Postnr: 4200
By: Slagelse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 13-11-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter