Deltagere til B1913 CUP

B1913 afholder sit traditionelle indendørsstævne for ungdomshold for både piger og drenge. Alle spiller om deltagelse i hhv. A eller B finale

U13  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1913 B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
B1909 1 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
M.C.M.C.O B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næsby B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sanderum 4 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sanderum Boldklub A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skårup if 1 B Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening
Skårup if 2 Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening

U13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1913 B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
Bj Bilsyn A Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
EGIF 1 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 2 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 3 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Farstrup Comfort A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Marienlyst 1 A Logo Marienlyst Marienlyst
Marienlyst 2 A Logo Marienlyst Marienlyst
Marienlyst 3 B Logo Marienlyst Marienlyst
NKIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
OKS 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Sort A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Stribet A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Pink Vikings A Logo AC Horsens AC Horsens
sfb1 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
sfb2 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
sfb3 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
The Pinkies A Logo AC Horsens AC Horsens
Thurø Boldklub 1 B Logo Thurø Boldklub Thurø Boldklub
Thurø Boldklub 2 C Logo Thurø Boldklub Thurø Boldklub
Young Guns B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub

U15  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1913 B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
FCM DRENGENE A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FCM (privat)
Herning Fremad A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Næsby B A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
O.F. drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Oks 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet oks
Oks1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet oks
SB Drengene A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sparekassen Kronjylland, Kolding A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Types of Stripes A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub

U15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
A/S Revision Hatting B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Alsan-kids B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Blåbærrene A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
FC Kolding Nord P B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord
FC Kolding Nord Q B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord

U17  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1913 (1) B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
B1913 (2) B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
B1913 (3) B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
Dansk brænder service A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EVN A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Future Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kerteminde A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Morud IF 1 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud IF 2 C Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Multi Kulti Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Munkebo A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 1 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
team easy on A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Traepillerfyn.dk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tved

U17  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U18  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U19  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
13 drengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B1913 (1) B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
B1913 (2) B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
CF NYF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Cole World B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dreamteam B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Fc Kosova C Logo Ørbæk Boldklub Ørbæk Boldklub
Future Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jyvaskyla FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skrillinge United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Svigermorsdrøm A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Team Bel Air A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Yeder Yeder A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Boldklubbben 1913
Sted: B1913
Adresse: campusvej 55
Postnr: 5230
By: Odense
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 26-11-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter