Deltagere til B1913 CUP

B1913 afholder sit traditionelle indendørsstævne for ungdomshold for både piger og drenge. Alle spiller om deltagelse i hhv. A eller B finale

U13  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1913 B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
B1909 1 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
M.C.M.C.O B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næsby B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sanderum 4 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sanderum Boldklub A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skårup if 1 B Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening
Skårup if 2 Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening

U13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1913 B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
Bj Bilsyn A Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
EGIF 1 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 2 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 3 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Farstrup Comfort A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Marienlyst 1 A Logo Marienlyst Marienlyst
Marienlyst 2 A Logo Marienlyst Marienlyst
Marienlyst 3 B Logo Marienlyst Marienlyst
NKIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
OKS 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Sort A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Stribet A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Pink Vikings A Logo AC Horsens AC Horsens
sfb1 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
sfb2 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
sfb3 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
The Pinkies A Logo AC Horsens AC Horsens
Thurø Boldklub 1 B Logo Thurø Boldklub Thurø Boldklub
Thurø Boldklub 2 C Logo Thurø Boldklub Thurø Boldklub
Young Guns B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub

U15  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1913 B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
FCM DRENGENE A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FCM (privat)
Herning Fremad A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Næsby B A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
O.F. drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Oks 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet oks
Oks1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet oks
SB Drengene A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sparekassen Kronjylland, Kolding A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Types of Stripes A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub

U15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
A/S Revision Hatting B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Alsan-kids B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Blåbærrene A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
FC Kolding Nord P B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord
FC Kolding Nord Q B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord

U17  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1913 (1) B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
B1913 (2) B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
B1913 (3) B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
Dansk brænder service A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EVN A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Future Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kerteminde A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Morud IF 1 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud IF 2 C Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Multi Kulti Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Munkebo A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 1 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
team easy on A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Traepillerfyn.dk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tved

U17  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U18  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U19  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
13 drengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B1913 (1) B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
B1913 (2) B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
CF NYF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Cole World B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dreamteam B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Fc Kosova C Logo Ørbæk Boldklub Ørbæk Boldklub
Future Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jyvaskyla FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skrillinge United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Svigermorsdrøm A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Team Bel Air A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Yeder Yeder A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Boldklubbben 1913
Sted: B1913
Adresse: campusvej 55
Postnr: 5230
By: Odense
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 26-11-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter