Deltagere til Munkebo Cup

STORE OG SMÅ MÅL. Munkebo Boldklub indbyder til ungdomsstævnet Munkebo cup i Munkebo Idrætscenter, Mosevangen 2, 5330 Munkebo d. 18., 19. og 20. nov. 2016. Pris pr. hold er 300,00 kr. som skal indbetales inden tidsfristens udløb. Se:munkebooldboys.dk

Mix U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 4 Logo Dalum IF Dalum IF
Munkebo 1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Raketter fra Tved A Logo Tved Boldklub Tved Boldklub

U 10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
TPI 1 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U 10  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
allesø C Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
B.1909 A Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B.1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
BM B Logo Marienlyst Marienlyst
FIF 1 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
FIF 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Munkebo A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby Boldklub - Blå A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby Boldklub - Orange B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Oks 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 3 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum " MESSI" B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum " Neymar" B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum BK 1 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Tårup IF B Logo Tårup IF Tårup IF

U 11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Marienlyst A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst

U 11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Munkebo B B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo C C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
SMD.dk B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Ubberud IF B Logo Ubberud IF Ubberud IF

U 12  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De stribede A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
De stribede 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Fjordager iF A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager IF 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Gutterne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby GF
KB B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Munkebo U12 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
næsby Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
OB 1 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Tårup IF Logo Tårup IF Tårup IF

U 12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Langeskov C Logo Langeskov IF Langeskov IF
Munkebo 1 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Søhus/Stige pigerne C Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U 13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Langeskov C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet L
Munkebo A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
søhusstige Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U 13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
B 1913 U13 C Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
Munkebo U13 (1) A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo U13 (2) B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
ssv højfyn 1 A Logo SSV Højfyn SSV Højfyn
ssv højfyn 2 B Logo SSV Højfyn SSV Højfyn
Super drengene fra Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Super drengene fra Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK

U 14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kerteminde 1 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kerteminde 2 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Munkebo 1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
søhusstige B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U 14  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1913 u14 1 B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
B 1913 u14 A B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
fjordager A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet fjordager
fjordager A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet fjordager
Green Team B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Mads egs army A Logo Varde IF Varde IF
OKS Blå A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Sort A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Stribet A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
S.F.B. 1 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
S.F.B. 2 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
S.F.B. 3 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
S.F.B. 4 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Sgi B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U 15  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
5450 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
De 5 nuggets B Logo Gauerslund if Gauerslund if
Dream Team B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FCM DRENGENE A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FCM (privat)
Munkebo 1 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 3 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby A A Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
O.F. drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
SB Drengene A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Team Odense Q A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Odense Q
Tramper FC A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U 15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 16  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bad Losers A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
El Escuadrón B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Kerteminde Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kerteminde Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kerteminde Boldklub B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Munkebo Boldklub B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Sanderum B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Team easy on A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Traepillerfyn.dk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tved

U 16  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Guld Tøserne B Logo Boldklubben KR 70 Boldklubben KR 70
Super Tøserne B Logo Boldklubben KR 70 Boldklubben KR 70

U 17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Glatte Løg A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
EVN A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FC Rejerne A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
jsr Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Kerteminde A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kolonihaveklubben Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Munkebo Boldklub A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Oure Fodbold Akademi A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Oure Fodbold Akademi
pillerpatruljen Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 18  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 19  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dreamteam B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
OB 1 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB Elite B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Svigermorsdrøm A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB

U 8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U 8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje tøser fra Nordfyn B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
TPI 2 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U 9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Munkebo 1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 3 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Ubberud IF B Logo Ubberud IF Ubberud IF

Arrangør: Munkebo Boldklub
Sted: Munkebo Idrætscenter
Adresse: Mosevangen 2
Postnr: 5330
By: Munkebo
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 09-11-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter