Deltagere til Select Grænsecup 2016

For 18. gang afholdes Select Grænsecup. Kombiner Julehandlen med en god gang fodbold. Der er mulighed for at møde Tyske hold og evt. skabe gode kontakter til fremtiden. Der er plads til 230 hold. Vent dog ikke for lang tid med tilmeldingen.

U10 A - 2007  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 20. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF/ipnordic A Logo Bov IF Bov IF
Erritsø GIF A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Wiesharde 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde
Hjerting IF A Logo Hjerting IF Hjerting IF
HV2007 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Rolfsted/Højby A Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Rødekro IF A Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
SUB Sønderborg A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U10 B - 2007  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 20. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF/ipnordic B Logo Bov IF Bov IF
Broager UI 1 B Logo Broager UI Broager UI
EFB B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Fanø Boldklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fanø Boldklub
Hjerting IF B Logo Hjerting IF Hjerting IF
HV2007 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Marienlyst B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Skibet IF B1 B Logo Skibet IF Skibet IF

U10 C - 2007  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 20. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
1. FC Quickborn 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
Bov IF/ipnordic C Logo Bov IF Bov IF
Egen UI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egen UI
FC Wiesharde 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde
Rødekro IF C Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Skibet IF C1 C Logo Skibet IF Skibet IF
VBIF C Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening

U10 Piger A - 2007  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 20. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Piger B - 2007  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 20. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Wiesharde 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde
FC Wiesharde 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde
Gråsten B C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gråsten B
Løjt IF B Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro IF C Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
TUS Felde B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde

U11 A - 2006  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 20. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 A Logo Bov IF Bov IF
HKUF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HKUF
Middelfart A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Rahlstedter SC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rahlstedter SC
Suchsdorfer SV 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV 1
TEAM SUB Ipnordic 1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TEAM SUB Ipnordic 2 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Team Topscorer A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 B - 2006  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 20. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
Broager UI 1 B Logo Broager UI Broager UI
De Konge Blå B Logo Løsning IF Løsning IF
HFK 1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK Piger B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Løjt B Logo Løjt IF Løjt IF
Rahlstedter SC 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rahlstedter SC
Rødekro IF 1 B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Skillz 2 pay the billz B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
SUB 1 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 3 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Suchsdorfer SV B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suchsdorfer SV
Vinding Drengene B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11 C - 2006  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 20. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
Bredebro IF C Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
BUI U11 Drenge C C Logo Broager UI Broager UI
HFK1 C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK2 C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Løjt hold 1 C Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt hold 2 C Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro IF 2 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Starup UIF C Logo Starup UIF Starup UIF

U12 A - 2005  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 19. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Bov IF 1 A Logo Bov IF Bov IF
Gettorfer SC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gettorfer SC
ikast drengene 1 A Logo Ikast fs Ikast fs
Ikast drengene 2 A Logo Ikast fs Ikast fs
Stensballe IK A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Sub A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TP-Montage A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U12 B - 2005  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 19. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF
Sub 2005 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U12 C - 2005  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 19. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
Bov IF 3 C Logo Bov IF Bov IF
IFS3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IFS
Notmark C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Notmark
Sub C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U12 Piger A - 2005  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 20. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger B - 2005  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 20. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF U11 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 C Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl IU B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
Gråsten B C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gråsten B
HFK B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
TUS Felde 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde
TUS Felde 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TUS Felde

U13 A - 2004  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften 19. nov.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
Dybbøl IU A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Gråsten B A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gråsten B
Løjt IF 1 A Logo Løjt IF Løjt IF

U13 B - 2004  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften 19. nov.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
EFB B Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
TSV Bordesholm 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm

U13 C - 2004  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften 19. nov.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
EFB2 C Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Løjt IF 3 C Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF Piger C Logo Løjt IF Løjt IF
SUB Sønderborg C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Team Vest 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team vest
Team Vest 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest
TSV Bordesholm 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm

U14 A - 2003  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften 18. nov.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 A Logo Bov IF Bov IF
Mads Egs army A Logo Varde IF Varde IF

U14 B - 2003  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften 18. nov.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 2 B Logo Bov IF Bov IF

U14 C - 2003  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften 18. nov.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 3 C Logo Bov IF Bov IF

U14 Piger A - 2003  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eller Søndag eftm.

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Piger B - 2003  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eller Søndag eftm.

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 B Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl IU B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl IU
EGB B Logo Ejby IK Ejby IK
Lundtoft IF B Logo Lundtoft IF Lundtoft IF
Løjt IF/Aabk 1 B Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt/Aabk B Logo Løjt IF Løjt IF
Sønderris SK 1 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Sønderris SK 2 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub

U15 A - 2002  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 18. November 2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 B - 2002  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 18. Novmeber 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Brørup GF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brørup GF
Dancake FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De 5 nuggets B Logo Gauerslund if Gauerslund if
Egen UI 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egen UI
Gråsten B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gråsten B
Restaurant Minkfoder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Dillon B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Nagel B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aabk

U15 C - 2002  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 18. November 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
BNS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
Egen UI 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egen UI
Løjt IF Piger (U16) C Logo Løjt IF Løjt IF

U17 A - 2000+01  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag aften 20. nov.2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 B - 2000+01  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag aften 20. nov.2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 C - 2000+01  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag aften 20. nov.2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 - 2011  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 19. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 2 Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Bov IF Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 Logo Bov IF Bov IF
Broager UI Logo Broager UI Broager UI
ETSV Weiche Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ETSV Weiche
FC Wiesharde 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde
FC Wiesharde 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde
Haderslev FK 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFK
Haderslev FK 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFK
Haderslev FK 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFK
Lundtoft IF Logo Lundtoft IF Lundtoft IF
Starup UIF Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 Logo Starup UIF Starup UIF
SUB 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSB Flensburg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg
Øster Højst UIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øster Højst UIF

U7 - 2010  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 19. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 Logo Bov IF Bov IF
Bov IF 2 Logo Bov IF Bov IF
Broager UI Logo Broager UI Broager UI
Dalby GF 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
EfB 1 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EfB 2 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Egen UI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egen UI
ETSV Weiche Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ETSV Weiche
Heider SV B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Heider SV
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 3 Logo Løjt IF Løjt IF
SSK Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
SUB 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSB Flensburg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg
Tønder SF Logo Tønder SF Tønder SF

U8 - 2009  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 19. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF 1 Logo BOV IF BOV IF
Bov IF 2 Logo Bov IF Bov IF
Bredebro Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Broager UI 1 B Logo Broager UI Broager UI
Broager UI 2 B Logo Broager UI Broager UI
Heider SV Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Heider SV
HKUF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HKUF
Nordals Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordals boldklub
Starup UIF 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 Logo Starup UIF Starup UIF
SUB 1 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSB Flensburg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg
TSV Bordesholm Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm
TSV Nord Harrislee C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Nord Harrislee
Wild boys B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Aabenraa BK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aabk
Aabenraa BK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aabk

U9 A - 2008  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 19. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Wiesharde 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde
Gauerslund IF 1 A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 2 A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gråsten B (B) A Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Haderslev FK 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haderslev FK
Lundtoft IF A Logo Lundtoft IF Lundtoft IF
phønix A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U9 B - 2008  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 19. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
1. FC Quickborn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 1. FC Quickborn
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BNS 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
BNS 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
Dragør BK B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Erritsø GIF (2009) B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Wiesharde 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Wiesharde
Haderslev FK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haderslev FK
Heider SV 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Heider SV
Hellevad IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hellevad IF
Lunderskov1 B Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sønderborg Fremad B Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
TSB Flensburg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSB Flensburg
TSV Bordesholm 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm
Wiker SV B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Wiker SV

U9 C - 2008  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 19. nov. 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bov IF C Logo Bov IF Bov IF
Felsted IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted IF
Gauerslund IF 3 C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Heider SV 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Heider SV
Sønderborg Fremad C Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Team Vest 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Vest
TSV Bordesholm 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm

Arrangør: BOV IF
Sted: Grænsehallerne
Adresse: Harkærvej 3
Postnr: 6340
By: Kruså
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 10-11-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter