Deltagere til Høje Kolstrup Stævne 2016

BØRNEVENLIGT BREDDE STÆVNE. U6 TIL U12 DRENGE OG PIGER. Den 19. og 20. november 2016 i Aabenraa

U10 drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Broager UI B Logo Broager UI Broager UI
EIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted IF
HKB 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HKB 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Rødekro IF A Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Starup UIF 1 A Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
Ulvene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øsby
AaBK 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 A Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 3 A Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HKB C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub

U12 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Felsted IF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Felsted IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løjt 2 B Logo Løjt IF Løjt IF
Vamdrup IF C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HKB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
HKB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Hørup UI Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U6 - mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HKB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Rødekro IF 1 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U7 - mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
HKB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup
HKB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup
Løjt piger 1 C Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt piger 2 C Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro IF Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U8 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Broager UI Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl IU B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Erritsø GIF 1 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
HKB C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løjt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løjt If U8

U8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Løjt if 1 B Logo Løjt if Løjt if
Løjt if 2 C Logo Løjt if Løjt if
Rødekro If A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
SUB 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
U9 ØIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ØIF
AaBK 1 A Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Egen UI Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Ensted IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fremads tøser C Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Tinglev IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub


Sted: Agora
Adresse: Nyløkke 2
Postnr: 6200
By: Aabenraa
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 06-11-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter