Deltagere til Nordea Cup 2017, Give

Nordea og Give Fremad byder igen i år velkommen til vores indendørs fodboldstævne i Give den 6-8. januar 2017 Har I spørgsmål til stævnet kan I kontakte Johnny Andersen på mobil 28 18 37 38. Vi glæder os til at se jer.

U-10  | Kvinder/Piger

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 7/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC FRI B Logo Idom-Råsted IF Idom-Råsted IF
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Gedved IF B Logo gedved IF gedved IF
Harlev IK C Logo Harlev IK Harlev IK
Harte U10 piger C Logo Harte G&IF Harte G&IF
Jelling 1 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 2 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
KB Kolding Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Stensballe IK - U10 Piger B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Vb A Logo Vejle boldklub Vejle boldklub
VSF1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSF2 C Logo Vinding sportsforening Vinding sportsforening

U-10  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 8/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
CMA BYG B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Dansten Drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Det sorte hold A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
FC GOG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
Frem Thyregod C Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
Gesten IF B Logo Gesten IF Gesten IF
Give Fremad B Logo Give Fremad Give Fremad
ORANJE DRENGENE A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Taulov/Skærbæk IF 1 B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
Taulov/Skærbæk IF 2 Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF

U-11  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 8/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
#Guldholdet B Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening
ASA 2 Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
ASA 3 B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
ASA 4 B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
ASA1 B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
ATI Fodbold B Logo Skive IK Skive IK
Bagges Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bolig Beton B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
De 5 Esser A Logo Hedensted IF Hedensted IF
HI Five A Logo Hedensted IF Hedensted IF
KHIF 1 A Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF 2 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Milos B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ravn Arkitektur A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Ricos Flødeboller B Logo Give Fremad Give Fremad
Ricos Flødeboller 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold
Rødkilde Gymnasium A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportmaster Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TEAM TVC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Winnies Salon A Logo Give Fremad Give Fremad

U-11  | Kvinder/Piger

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 7/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
De glade piger C Logo Nr. Felding GIF Nr. Felding GIF
Give fremad A Logo Give Fremad Give Fremad
Løsning IF C Logo Løsning IF Løsning IF
Skibet IF A Logo Skibet IF Skibet IF
Sport 24 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team HEG C Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
Tifferne A Logo Tjørring IF Tjørring IF
Turbo-tøserne C Logo Harlev IK Harlev IK
Tørring/Ølholm C Logo Tørring if Tørring if
VB B Logo Vejle boldklub Vejle boldklub
Vejle FC 1 B Logo Vejle FC Vejle FC

U12  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 7/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
Beslagsmed Steen Martinsen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
FC Skanderborg 1 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 2 A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Give/Skibet (U11) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold
Glif2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grønbjerg- Langelund IF
Hedensted Hardhitters B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HFK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK piger 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Jelling FS A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
LOCCO B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Printmanagement B Logo Give Fremad Give Fremad
Team HEG C Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
Tøzerne B Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF
VB B Logo Vejle boldklub Vejle boldklub

U-12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 7/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
BILLUND IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Billund
Give Fremad 1 B Logo Give Fremad Give Fremad
Give Fremad 2 B Logo Give fremad Give fremad
Jelling 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber

U-13  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 7/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
BechGranit.dk A Logo fc horsens fc horsens
Buccma Energy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
Fodboldpigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
Give Fremad U13 B Logo Give Fremad Give Fremad
Harlev 2 C Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev IK 1 C Logo Harlev IK Harlev IK
Hørning IF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
LOCCO B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
Vejle FC 1 Logo Vejle FC Vejle FC
Vejle FC 2 B Logo Vejle FC Vejle FC

U-13  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 7/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
Andrup A Logo Andrup IF Andrup IF
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 2 B Logo Brande IF Brande IF
EFB 13 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg Fb Bemærk mail er sboisen1306@mail.com
HA85 1 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Herning Fremad 1 A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Herning Fremad 2 A Logo Herning Fremad Herning Fremad
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Kibæk IF A Logo Kibæk Idrætsforening Kibæk Idrætsforening
MK Huse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næsby 1 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Skibet Dream Team B Logo Skibet IF Skibet IF
Sunds IF A Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Team Lysagervænget A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Team Midtjylland 1 B Logo Give Fremad Give Fremad
Team Midtjylland 2 B Logo Give Fremad Give Fremad
Team Midtjylland 3 C Logo Give Fremad Give Fremad
Team netIP-Sportigan Holstebro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U-14  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 7/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
ALARM Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
BLACKOUT A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Boyz X B Logo Horsens FS Horsens FS
Boyz Y A Logo Horsens FS Horsens FS
Brande IF 1 B Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 2 B Logo Brande IF Brande IF
Butik3Huse A Logo Hedensted IF Hedensted IF
EGIF 1 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 2 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Farstrup Comfort A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gauerslund IF B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 2 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
HFS - BOYS B Logo Horsens FS Horsens FS
HTS B Logo Tistrup BK Tistrup BK
Kångerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Pink Vikings A Logo AC Horsens AC Horsens
RFV A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Solitwork A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Speciel A Logo AC Horsens AC Horsens
Team Vest A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet efb
The Future A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
The Pinkies A Logo AC Horsens AC Horsens
Vejle city A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Aalborg Boys A Logo Hobro IK Hobro IK

U-14  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag d. 6/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
CIF B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
CIF II C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 4 A Logo FC Horsens FC Horsens
fcm B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
fcm 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Glif1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grønbjerg-Langelund IF
HFK 04 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Ikast Kfum C Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Klopps piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team DANGRID C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team HEG C Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
Team TTT A Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U-15  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag d. 6/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
Anonymous B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Bech Granit B Logo FC Horsens FC Horsens
Beringsslagteren A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Soccer Moms Horsens
Brande IF 1 A Logo Brande IF Brande IF
Buch's Herremagasin Vejle B Logo Bredsten SG&I Bredsten SG&I
CASA FC B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Club mix A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
DAMP IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dancake FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Flextek B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Frem Thyregod 1 B Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
Frem Thyregod 2 C Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
Nybolig Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Pappas Pizza Tørring A Logo tørring if tørring if
R2 Agro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Shark B Logo Brande IF Brande IF
Sport24 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportigan Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team Schröter B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Wolf B Logo Brande IF Brande IF

U-15 + U16  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag d. 6/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
A/S Revision Hatting B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hover if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Ikast Kfum Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
PINK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
Spar Nords Piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportigan Hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Sportigan Hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Stjernerne A Logo Varde IF Varde IF
Team HEG C Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
TEAM Midtjylland U15 B Logo Give Fremad Give Fremad
TEAM Midtjylland U16 B Logo Give Fremad Give Fremad

U16  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 7/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
Bedst med venstre A Logo Skibet IF Skibet IF
FC Purnarnii A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Frem Thyregod B Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
Sport 24 Vejle A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Svane Køkkenet A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Nykredit B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Universal Transport A Logo Skibet IF Skibet IF
Aarup Boldklub B Logo Aarup Boldklub Aarup Boldklub

U-17 og U-18  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 7/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
Alkoholdet B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FC Gutterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Flappes børn B Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Give Fremad A Logo Give Fremad Give Fremad
Hairstyle Horsens A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hald Ege FC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Szots Disciple B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Timring IK B Logo TIMSKI TIMSKI
Ølguns Holdsuppport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vandel Efterskole

U7  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 8/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 8/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
De "GRØNNE" A Logo Give Fremad Give Fremad
FC GOG 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
FC GOG 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
Frem Thyregod 1 B Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
Frem Thyregod 2 B Logo FREM Thyregod FREM Thyregod

U8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 8/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
Skjern B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U-8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 8/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande 1 A Logo Brande IF Brande IF
FC GOG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
Give Fremad C Logo Give Fremad Give Fremad
Horsens KFUM 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM

U-9  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 8/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg A A Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg B/C B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
De Seje Drenge A Logo Billund IF Billund IF
Give Fremad 2 C Logo Give Fremad Give Fremad
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Næsby 1 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Phønix A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skibet IF A Logo Skibet IF Skibet IF
VB A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vognmand Bjarne Madsen, Give A Logo Give Fremad Give Fremad

U-9  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 8/1 17

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje piger Brande B Logo Brande IF Brande IF
FC GOG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
Gedved if B Logo Gedved if Gedved if
Give Fremad B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Give Fremad fodbold
Harlev IK C Logo Harlev IK Harlev IK
Harte U9 piger C Logo Harte G&IF Harte G&IF
NBSIF 1 A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Skibet IF A A Logo Skibet IF Skibet IF
Stensballe IK 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
VB B Logo Vejle boldklub Vejle boldklub

Arrangør: Give Fremad
Sted: Ikærhallen, Sdr.markshallen, Gadbjerg og Givskud
Adresse: Torvegade 75
Postnr: 7323
By: Give
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 15-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter