Deltagere til Sparkron Ulvehøj Cup 2018

Vorup FB og Sparekassen Kronjylland Vorup, byder endnu en gang velkommen til Sparkron Ulvehøj Cup. I år er der præmier op til 4000kr til vinderne i ældste A-rækker. Yderligere information om årets program med deltagende hold kan findes på website...

U07 - drenge ABC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
DB2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dronnigborg boldklub
Dronningborg boldklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dronnigborg boldklub
Helsted Fremad B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 1 A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK A Logo Hobro ik Hobro ik
HSF B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
NVUI C Logo Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF
Spentrup IF U7 C Logo Spentrup IF Spentrup IF
Vivild IF C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Vivild IF C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Vorup FB (1) B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB (2) B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Åbyhajerne C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U08 - drenge  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
DB Fodbold A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Farsø Ullits IK 1 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø Ullits IK 2 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
LIK1 C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
PFU05 U8 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rougsø FF B Logo Rougsø ff Rougsø ff
spentrup if 1 C Logo spentrup if spentrup if
spentrup if 2 C Logo spentrup if spentrup if
Vivild IF C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Vorup C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U09 - drenge  | Herrer/Drenge

28 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if C Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
EBELTOFT GOLD KICKERS B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
EBELTOFT VIKINGS C Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Grundfør GUI B Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Helsted Fremad IF A A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF B1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF B2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF C C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 4 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 5 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
If Alliancen 1 A Logo IF Alliancen IF Alliancen
If alliancen 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Kristrup Boldklub A Logo Kristrup boldklub Kristrup boldklub
Kristrup Boldklub C Logo Kristrup boldklub Kristrup boldklub
NVUI C Logo Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening
Overlund GF 1 A Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rougsø FF C Logo Rougsø ff Rougsø ff
Spentrup IF C Logo Spentrup if Spentrup if
Spentrup IF B Logo Spentrup if Spentrup if
TRIF 2010 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U10 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hog / gui A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løgstrup G&IF A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
virup if A Logo Virup IF Virup IF
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 - drenge  | BC  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De gule lyn B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Heidis drenge C Logo Ulstrup IF Ulstrup IF
Helsted Fremad 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hog / gui BC 1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hog / gui BC 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Høst IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
If alliancen 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
If Alliancen 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
If Alliancen 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Langå C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Lystrup 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Rougsø A Logo Rougsø FF Rougsø FF
Sabro IF C Logo tst/Sabro tst/Sabro
Sabro IF B Logo tst/Sabro tst/Sabro
SMIFF 1 B Logo SMIFF SMIFF
spentrup if C Logo spentrup if spentrup if
Åbyhøj 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Åbyhøj 2 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Åbyhøj 3 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U11 - drenge  | BC  | Herrer/Drenge

29 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lør/søn - se program

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF/NBK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
AIF/NBK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
A-Sport B Logo Ørslevkloster Idrætsforening Ørslevkloster Idrætsforening
Bjerregrav U11 C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
C C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dansk Natursten A/S B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HEI2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF - B1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF - B2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF - C1 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF - C2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Høst IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst
IF Alliancen 1 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
IF Alliancen 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
NBK/AIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
ommersyssel if 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ommersyssel if
ommersyssel if 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ommersyssel if
Overlund 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund 2 C Logo Overlund GF Overlund GF
Randers KFUM 1 C Logo Randers KFUM Randers KFUM
Randers KFUM 2 C Logo Randers KFUM Randers KFUM
RK07 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
RK07 1 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
RK07 2 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
rougsø ff B Logo Rougsø FF Rougsø FF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Virup IF 1 B Logo Virup IF Virup IF
Virup IF 2 C Logo Virup IF Virup IF

U11 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag for-/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
SIF Assentoft A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U12 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De 5 esser A Logo Hedensted IF Hedensted IF
HSF A Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
TEAM TVC A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Aabyhøj IF A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U12 - drenge  | BC  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lør/lør - se program

Holdnavn Niv Logo Klub
Gammelgården B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Hatting-Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HOBRO IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Hornslet 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 2 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 3 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
HSF B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Randers Freja 1 C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 2 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Skørping 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 9520
skørping 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 9520
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Aabyhøjdespringerne B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U13 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ebeltoft B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Hammel's drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hedensted A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Mariager IK A Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Skiller Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 - drenge  | BC  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Seje Hedenstedgutter C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ebeltoft C Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Hammel's drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Helsted Fremad 1 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Høst IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
Kristrup 1 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup 2 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup 3 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Nørager Boldklub 1 B Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
Nørager Boldklub 2 C Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
Peter Geertsen B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Peter Geertsen C Logo IF Alliancen IF Alliancen
PFU13 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus
Randers KFUM C Logo Randers KFUM Randers KFUM
SIF Assentoft C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SMIFF 1 B Logo SMIFF SMIFF
SMIFF 2 C Logo SMIFF SMIFF
SMIFF 3 C Logo SMIFF SMIFF

U14 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Cafe Borgen A Logo Randers FC Randers FC
DB 1 A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hornslet IF A Logo Hornslet IF Hornslet IF
Team Cruyff A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team InCom/netIP A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Aabyhøj-1 A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U14 - drenge  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if B Logo Allingåbro if Allingåbro if
Bondehæren C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
DB 2 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB 3 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB 4 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
FC Thy B Logo Thisted FC Thisted FC
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF (2) B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Høst IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -Høst
Høst IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
PFU14 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus
SIF Assentoft 1 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF
Aabyhøj-2 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U15 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if A Logo Allingåbro if Allingåbro if
Chinos A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornbæk 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kaan´s Pizza & Grill A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Shababs A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportigan Hadsund A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stonehenge A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U15 - drenge  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FFF I B Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
FFF II C Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Hammel's drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hornbæk 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hornslet 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet 3 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet 4 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Rougsø/Vivild B Logo Rougsø FF Rougsø FF
Spentrup IF 1 B Logo Spentrup IF Spentrup IF
Spentrup IF 2 B Logo Spentrup IF Spentrup IF

U16 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if A Logo Allingåbro if Allingåbro if
CASA FC A Logo Stensballe IK Stensballe IK
KHIF A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
ReeAct A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team easy on A Logo Allingåbro IF Allingåbro IF

U16 - drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Kanonkongerne B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Rougsø/Vivild 1 B Logo Rougsø FF Rougsø FF
Rougsø/Vivild 2 B Logo Rougsø FF Rougsø FF

U17 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
DB A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Skovsgård Boldklub A Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub

U17 - drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U19 - drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Den jyske sparekasse/Intersport Viborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
MITECH A Logo Randers FC Randers FC
Munkene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Aalborg Katedralskole - Futsalhold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U19 - drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Aalborg Katedralskole - Futsalhold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aalborg Katedralskole - Futsalhold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Arrangør: Vorup Frederiksberg Boldklub
Sted: Ulvehøj Hallen
Adresse: Møllevangsvej 7, Haslund
Postnr: 8940
By: Randers SV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2018>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 10-12-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter