Deltagere til Eniig Fårvang Cup

Energi Midt Fårvang Cup er fodbold til tiden! Vi har stor fokus på tidsplanen. Hvis du deltager garanterer vi at I kommer til at spille til tiden! Ingen forsinkelser hos os!

U10 Drenge B (25.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC LOTUS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Hadsten SK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten SK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
SIK Viborg B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Stilling IF 1 B Logo Stilling IF Stilling IF
TMG B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Vognmand Bjarne Madsen, Give B Logo Give Fremad Give Fremad

U10 Drenge C (26.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF
Bjerregrav B C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
BT/SVIF C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Helsted Fremad IF C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Mariager IK C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rødkærsbro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro
SIK Viborg 1 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
TMG C Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U10 Piger (27.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Alliancen Gul B Logo IF Alliancen IF Alliancen
IF Alliancen Sort B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Sejs/Svejbæk IF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
ØBG Silkeborg B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U11 Drenge B (20.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lind/Kollund (KLG) B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Sabro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro IF
Silkeborg KFUM B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF

U11 Drenge C (20.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 1 C Logo Brande IF Brande IF
Daugaard IF C Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Fårvang IF C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Lind/Kollund (KLG) C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Rødkærsbro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF

U11 Piger (27.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Ommersyssel IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Resenbro UIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Resenbro UIF
Ry B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub

U12 Drenge B (19.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 1 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Lemming IF U12 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemming GIF
Løgstrup 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
SIlkeborg IF Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Sills drenge B Logo Bording IF Bording IF
Them GF 1 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them GF 2 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
VOKA's Drenge 1 B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening

U12 Drenge C (19.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav B C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
Fårvang IF C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Hårby IK 81 C Logo Hårby Idrætsklub af 1981 Hårby Idrætsklub af 1981
Løgstrup 2 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Rødkærsbro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro
Silkeborg IF C Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Sunds IF C Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
VOKA's Drenge 2 C Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening

U12 Piger (27.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA C Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Hornsyld IF C Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Lystrup B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF

U13 Drenge B (18.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside Viborg B Logo Overlund GF Overlund GF
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Hammel B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Langå B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Mariehøj IF B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Randers Freja B Logo Randers FC Randers FC
Sorring B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring/ToustrupIF
Virklund Boldklub B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub

U13 Drenge C (19.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåhøj IF C Logo Blåhøj IF Blåhøj IF
Fårvang IF C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
HA85 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Oddense-Otting UGF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Oddense-Otting UGF
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF

U13 Piger (27.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA 1 C Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
ASA 2 C Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
FC Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Houlbjerg/Laurbjerg IF B Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF

U9 Drenge B (26.11)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Grenaa IF B Logo Grenaa IF Grenaa IF
HOG Hinnerup B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lemming IF U9 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemming GIF
NUGF U9 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Randers Freja B Logo Randers FC Randers FC
Rødkærsbro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
Viborg Søndermarken IK 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken IK 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
VSK Aarhus B Logo VSK Aarhus VSK Aarhus

U9 Drenge C (26.11)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gulddrengene C Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
Rask Mølle C Logo Rask Mølle-Aale IF Rask Mølle-Aale IF
Sabro IF C Logo tst/Sabro tst/Sabro
Sorring-Toustrup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-Toustrup Idrætsforenin
Thorning IF C Logo Thorning IF Thorning IF
Tjele Vest Sport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport

U9 Piger (27.11)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Pigerne B Logo Overlund GF Overlund GF

Arrangør: Horn-Fårvang Idrætsforening
Sted: Fårvang Stadion
Adresse: Thorsøvej 17
Postnr: 8882
By: Fårvang
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 17-11-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter