Deltagere til Fraugde spar nord cup

Velkommen til Spar Nord Fraugde cup 2016 Kom og deltag i et af Fyens mest populære julestævner første weekend i december (2-3-4 december 2016).

Dame senior  | Kvinder/Piger

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allested B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allested
Blue Laides Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
Dalby B Logo Dalby IF Dalby IF
De anonyme B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
EVN Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fortuna Svendborg Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Fraugde 1 Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 2 Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Næsby Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Pink Laides Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
Ukendt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mg&Bk
ØB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ØB

U10 Drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BM B Logo Marienlyst Marienlyst
CMA BYG B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Fraugde Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fraugde GIF
Munkebo A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Oks 1 Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Rolfsted A Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Rolfsted B B Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Tårup IF B Logo Tårup IF Tårup IF
U10 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
U10 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909

U10 Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.1909 U11 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B67 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 67
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Fraugde 1 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 2 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 3 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Legenderne B Logo Dalum IF Dalum IF
Middelfart A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
SMD.dk B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Tårup IF B Logo Tårup IF Tårup IF
Ubberud IF B Logo Ubberud IF Ubberud IF

U12 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Giersing Realskole B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum Boldklub B Logo Sanderum boldklub Sanderum boldklub
Strib 1 B Logo Strib IF Strib IF
Strib 2 B Logo Strib IF Strib IF
Søndersø 1 B Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Søndersø 2 B Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub

U13 Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
B-Boys B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Fraugde 1 Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 2 Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 3 Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 4 Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Hjalleseskolen B Logo Hjalleseskolen Hjalleseskolen
Mads Egs army A Logo Varde if Varde if
Marienlyst 1 A Logo Marienlyst Marienlyst
Marienlyst 2 A Logo Marienlyst Marienlyst
Marienlyst 3 B Logo Marienlyst Marienlyst

U14 Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fraugde U14 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Næsby BK B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Pink Power A Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
søhusstige B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U15 Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fraugde U15 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Middelfart C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Strib if 2 A Logo strib if strib if
Tårup IF B Logo Tårup IF Tårup IF

U16 Pige  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Blue Birds United A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
EGB A Logo Brenderup IF Brenderup IF
EGB B Logo Ejby IK Ejby IK
Fraugde U16 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
KR 70 B Logo Boldklubben KR 70 Boldklubben KR 70
KR 70 2. B Logo Boldklubben KR 70 Boldklubben KR 70
Ninjastjernerne A Logo Dalum IF Dalum IF
Nr. Lyndelse - Søby B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse - Søby 2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Ses på Grillen A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Tårup IF B Logo Tårup IF Tårup IF

U6 Drenge/pige  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Langeskov IF C Logo langeskov IF langeskov IF
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U7 Drenge/pige  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bomberne C Logo Gislev IF Gislev IF
Fraugde B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Langeskov IF C Logo langeskov IF langeskov IF
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.1909 U8 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Bomberne C Logo Gislev IF Gislev IF
Fraugde 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fraugde
Fraugde 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fraugde
Tved C Logo Tved Boldklub Tved Boldklub

U9 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.1909 U9 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Fraugde Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fraugde GIF
LIF B Logo Langeskov IF Langeskov IF

Arrangør: Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Sted: Fraugde hallen
Adresse: Stat-ene-vej 18
Postnr: 5220
By: Odense SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 21-11-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter