Deltagere til Daglibrugsen cup Harboøre 2016

så er harboøre if og Daglibrugsen klar til cup igen. fine personlige præmier igen i år fra hummel. cupspiller i alle rækker. masser af spurtpræmier og frugt til alle hold.

u10 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag 17.00-21.00

Holdnavn Niv Logo Klub
HBV Heroes B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HBV Sydthy
Hif C Logo Harboøre IF Harboøre IF
Husby Murerforretning B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
Lgf B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejdal C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spjald IF Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Struer 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Struer Boldklub
Struer 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Struer Boldklub
U10 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Houlind EL

u11 - Drenge  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagges Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Borbjerg B Logo Borbjerg GU Borbjerg GU
HBV sydthy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hurup
HBV sydthy 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hurup
Hif/tif 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hif/tif2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lgf 1 A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lgf 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Måbjerg 3 C Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Måbjerg IF 1 B Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
RIF1 A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
RIF2 B Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
RIF3 C Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Struer B1 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer C1 C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
U11 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Houlind EL (U10-drenge)

u11 - Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

u12 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Cool kids B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Herning Fremad B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Hif/tif 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hif/tif2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lgf 1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lgf 2 C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Rlk C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Salon lagunen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Skoletube A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

u12 - piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
heta pigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hif B Logo Harboøre IF Harboøre IF
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Rlk B Logo Ramme-Lomborg IF Ramme-Lomborg IF

u6 - Drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

u7 - Drenge  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg bk B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
FC fri Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hif 1 B Logo Harboøre IF Harboøre IF
Hit 2 B Logo Harboøre IF Harboøre IF
LGF 1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
MH 2010 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mejdal-Halgård
rlk Logo Ramme-Lomborg IF Ramme-Lomborg IF
SHN/Ulfborg B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
Tif Logo Thyborøn IF Thyborøn IF

u8 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
LGF 1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Rlk Logo Ramme-Lomborg IF Ramme-Lomborg IF
Team Holstebro Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

u9 - Drenge  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HB A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Hif C Logo Harboøre IF Harboøre IF
KHIF A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
LGF 1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 4 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejrup 1 A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup 2 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Struer B1 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer C C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Thisted FC B Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted FC 2 B Logo Thisted FC Thisted FC
Tif C Logo Thyborøn IF Thyborøn IF

Arrangør: Harboøre IF
Sted: harboøre centeret
Adresse: lemvigvej 9
Postnr: 7673
By: harboøre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 14-11-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter