Deltagere til Herlev Julecup

Stævnet er for U5 til U13 drenge og U12 + U14 piger. Stævnet afvikles i Herlev Hallerne hvor der er god plads til fodboldspillere og deres fans J

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl. 17

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Taarnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AbTaarnby 1 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
BSF B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HI piger - hvid Logo Herlev IF Herlev IF
Hi pigerne Logo Herlev IF Herlev IF

Piger U14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl. 19

Holdnavn Niv Logo Klub
Herlev 001 B Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev 01 Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
Union C Logo Boldklubben Union Boldklubben Union

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 9.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag ca. kl. 11

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag ca. kl. 13.

Holdnavn Niv Logo Klub
Herlev if U11 1 B Logo Herlev if Herlev if
Herlev if U11 2 B Logo Herlev if Herlev if
HG Blå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG HVID B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Løverne Logo Nørrebro United Nørrebro United
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tigerne Logo Nørrebro United Nørrebro United

U12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag ca. kl. 15

Holdnavn Niv Logo Klub
Herlev if u12 B Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev if u12-2 C Logo Herlev IF Herlev IF
Holbæk Sportsakademi B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jogabonito Academy B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KBK sort /hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Schwartz B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Weekend B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag ca. kl. 17

Holdnavn Niv Logo Klub
Clean up B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Herlev 1 Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev 2 Logo Herlev IF Herlev IF
Hvidovre Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Stryhns Leverpostej B Logo Næstved IF Næstved IF
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U5  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 13

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2012 PMC Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Herlev U5-X C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HI [Herlev
Herlev U5-Z C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HI [Herlev

U6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag fra kl. 9.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Herlev U5-Y C Logo Herlev IF Herlev IF
HIK Blå Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Grøn Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Hvid Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Rød Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup 1 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Løveungerne 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U7  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag fra kl. 9.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Løver A Logo B1903 B1903
B1903 Puma B Logo B1903 B1903
BFCL B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BSF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
Herlev IF 1 Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev IF 2 Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev IF 3 Logo Herlev IF Herlev IF
Kastrup u6 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Krigerne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Kæmperne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB7E A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB7E 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kr. Værløse 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kr. Værløse 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Vor Frue u7 C Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

U8  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl. 11

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 2 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Bsf1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum Tiger A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fix 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Greve blanco B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve hvid B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herlev 1 B Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev 2 B Logo Herlev IF Herlev IF
Hjoreten 1 B Logo IF Hjorten IF Hjorten

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 9.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl. 13

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl. 15.

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Herlev IF
Sted: Herlev Hallen
Adresse: Tvedvangen 198
Postnr: 2730
By: Herlev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 23-11-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter