Deltagere til Vestjysk bank cup Harboøre 2016

Så er vestjysk bank og Harboøre if. klar med årets stævne i Harboøre, håber at se mange af jer igen. Igen i år med masser af fine præmier fra Hummel. mangler 1 u16 dr hold mangler 1 u 13 dr A hold

u13 drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag formiddag 9.00-13.

Holdnavn Niv Logo Klub
Dream Team Holstebro B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Thy A Logo Thisted FC Thisted FC
Lemvig GF A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
MK Huse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
olehansen.dk A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Ringkøbing I.F A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Ringkøbings Drenge A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
RLK B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Team Kold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team netIP-Sportigan Holstebro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tif-hif 2 C Logo Thyborøn IF Thyborøn IF
Tif-hif1 B Logo Thyborøn IF Thyborøn IF

u13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hif B Logo Harboøre IF Harboøre IF
Lemvig GF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup u-12 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Rlk B Logo Ramme-Lomborg IF Ramme-Lomborg IF
Skive frugt Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spjald Pigerne C Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

u14 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lemvig 1 A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 3 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 3 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Man.Utd B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Rlk B Logo Ramme-Lomborg IF Ramme-Lomborg IF
SHN/Ulfborg 1 B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
SHN/Ulfborg 2 B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
Sko & Teknik A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Nordvestjysk Elservice A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

u14 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
LGF B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejrup 1 B Logo mejrup gu mejrup gu
Mejrup 2 B Logo mejrup gu mejrup gu
Mejrup U-13 A Logo Mejrup GU Mejrup GU

u15 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fimse drengene B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
hif-tif B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RLK C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub

u15 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Roslev IK B Logo Roslev IK Roslev IK
Spjald B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

u16 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
FC bangers B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FC Mødregruppe A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Rif Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
SHN/Ulfborg B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
Suprême Holstebro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Sascha B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Team Vædderbo B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
THE BLAZE B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

u17 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Fars Glade Grise B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hif B Logo Harboøre IF Harboøre IF
Lyngs B Logo Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole
Skyum united Logo Skyum Idrætsefterskole Skyum Idrætsefterskole
Team Vædderbo B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Harboøre IF
Sted: harboøre centeret
Adresse: lemvigvej 9
Postnr: 7673
By: harboøre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 14-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter