Deltagere til Sengeløse pokal stævne

Velkommen til Sengeløse pokal stævne, vi afholder igen i år en indendørs turnering for piger og drenge. Der vil igen i år være pokaler til første pladsen i alle årgange og medaljer til alle øvrige placeringer.

U10 drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 1 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908 2 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B82-1 C Logo B82 Virum B82 Virum
De luxe drengene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk if
fc såby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby
Gundsølille Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hundige C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
KB Tigrene C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Sengeløse C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Team såby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby

U11 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB
Gundsølille 2 C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
KB lions C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rosenhøj BK C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Sengeløse C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Svogerslev B Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U6 Drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse U6 C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U7 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF Condi B Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF Vestegnens Pizzeria B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Sengeløse U7 B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Tuse IF 1 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tårnby FF drengene C Logo Tårnby FF Tårnby FF

U7 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndbypigerne Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve Fodbold U7 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
LSF Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Orient Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Orient GI
Sengeløse 2 Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
SGIF 2010 Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Viby C Logo Viby Idrætsforening Viby Idrætsforening

U8 piger  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
FB tøserne Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Greve Fodbold Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
LSF Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
SGIF 2009/2010 Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
U8 BB Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Viby C Logo Viby Idrætsforening Viby Idrætsforening

U9 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
HIK 08 B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
Ishøj Bk B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
TFC Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 piger  | Kvinder/Piger

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Hekla A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Brøndby A Logo Brøndby if Brøndby if
Brøndbyernes if C Logo Brøndby if Brøndby if
BSF U9 piger A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Fårevejle BK 1 B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Fårevejle BK 2 B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Greve Fodbold U8 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold U9 piger A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hfc tøserne B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Orient Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Orient GI
rosenhøj B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
SGIF 2009 Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
SGIF piger 2008 Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sundby supertøzer B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
U9 BB C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Viby C Logo Viby Idrætsforening Viby Idrætsforening
Vordingborg IF Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

Arrangør: Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sted: Sengeløse Hallen
Adresse: Spangåvej 9
Postnr: 2630
By: Taastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 14-01-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter