Deltagere til KN-CUP

KN-CUP er et indefodboldstævne for alle glade piger og drenge, som spiller fodbold på årgange fra U6 til U12. Stævnet arrangeres af Jetsmark IF og afvikles i Jetsmark Idrætscenter lørdag d. 26. november 2016. Vi glæder os til at se jer Jetsmark IF

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mellem kl. 12.30 - 20.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronninglund B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Jetsmark A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jetsmark
aabybro A Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mellem kl. 12.30 - 20.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jetsmark
NFK/VFB 1 C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
NFK/VFB 2 C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
PV81 C Logo Poulstrup Vrejlev 81 Poulstrup Vrejlev 81
Thise U 9 drenge B Thise Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Thise Idrætsforening
Aabybro C Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aalborg KFUM 2 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 4 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mellem kl. 12.30 - 20.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF/ØHIK/TGF A Logo Brovst IF Brovst IF
BIF/ØHIK/TGF A Logo Brovst IF Brovst IF
Frem Skørping A Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
VUG A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ulsted B
AaB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AaB
Aalborg KFUM A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mellem kl. 12.30 - 20.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Frem Skørping C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Frem Skørping 2 C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
VUG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ulsted B
Aalborg KFUM 1 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mellem kl. 12.30 - 20.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jetsmark
Jetsmark 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jetsmark

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mellem kl. 12.30 - 20.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF/ØHIK/TGF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jetsmark Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jetsmark
Aalborg Freja 1 A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Aalborg Freja 2 A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mellem kl. 12.30 - 20.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF/ØHIK/TGF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jetsmark Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jetsmark
RKG Klarup C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening

U6 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bierted IF Logo Biersted IF Biersted IF
Jif 1 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jif 2 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
NFB A Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
SIV C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
Vestbjerg IF (SVIF) Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF
AaB U6 Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U6 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jif 1 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jif 2 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U7 Drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted IF Logo Biersted IF Biersted IF
Hobro IK Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Jif 1 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jif 2 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
LKB Gistrup U7 Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB Gistrup U7 B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Shi drenge u7 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Aabybro Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aabybro
Aabybro Logo Aabybro IF Aabybro IF

U8 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gandrup A Logo Gandrup Sportsklub Gandrup Sportsklub
Jetsmark 2 C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Vestbjerg 2 A Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF
AAIF 1 A Logo Aabybro IF Aabybro IF

U8 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark 1 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
PVSPORT81 C Logo Poulstrup Vrejlev 81 Poulstrup Vrejlev 81
Vestbjerg 1 C Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF
AAIF 2 C Logo Aabybro IF Aabybro IF

U8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna 1 Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna 2 Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Jetsmark Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U9 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mellem kl. 12.30 - 20.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Jif 1 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jif 2 Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Team Giffel B Logo Biersted IF Biersted IF

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mellem kl. 12.30 - 20.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Sulsted if B Logo Sulsted if Sulsted if

U9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mellem kl. 12.30 - 20.00

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje tøser C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
Jetsmark Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jetsmark
Jetsmark 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jetsmark
Shi 1 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
shi 2 C Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SVIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sulsted

Arrangør: Jetsmark IF
Sted: Jetsmark Idrætscenter
Adresse: Bredgade140
Postnr: 9490
By: Pandrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 09-11-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter