Deltagere til 3-bold indestævne for U5-U9 - HA85 (Silkeborg)

Sjovt børnestævne for de yngste piger og drenge, U5-U9 hos HA85. Medaljer til alle spillere og min. 4 kampe pr. hold.

U5-U6 mix  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Ikast KFUM B Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Ikast KFUM 2 B Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Kølkær/Fasterholt SG&I Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kølkær/Fasterholt SG&I
Kølkær/Fasterholt SG&I Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kølkær/Fasterholt SG&I
Skjern GF Logo Skjern GF Skjern GF
ØBG Buskelund 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 3 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 drenge  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande rødderne 1 C Logo Brande IF Brande IF
Brande rødderne 2 C Logo Brande IF Brande IF
Grauballe C Logo Grauballe UGF Grauballe UGF
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Herning KFUM 1 B Logo Herning KFUM Herning KFUM
Herning KFUM 2 B Logo Herning KFUM Herning KFUM
Sorring-Toustrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-Toustrup IF
Sorring-Toustrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-Toustrup IF
Stoholm 1 B Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Stoholm 2 B Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Stoholm 3 B Logo Stoholm IF Stoholm IF
Virklund B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
Virklund B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
VRI Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U7 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U8 drenge uøvet  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ØBG Buskelund 2 Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8 drenge øvet  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Funder GF Logo Funder GF Funder GF
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Sejs-Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs-Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Them GF Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them GF Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
ØBG 2010 Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG 2010 Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 1 Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8 piger uøvet  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Funder GF Logo Funder GF Funder GF
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Ry Fodbold Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Ry Fodbold Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Ry Fodbold Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Sejs-Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF

U8 piger øvet  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gødvad GIF A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Skjern B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U9 drenge uøvet  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U9 drenge øvet  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Mariehøj IF Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Silkeborg IF Logo Silkeborg IF Silkeborg IF

U9 piger uøvet  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg U9-2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U9 piger øvet  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg U9 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
ØBG, Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

Arrangør: Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Sted: Hvinningdalhallen
Adresse: Eidervej 50
Postnr: 8600
By: Silkeborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 07-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter