Deltagere til LGF Cup 2017

Du kan nå det endnu! Vi holder åbent for tilmelding frem til og med weekenden. LGF Cup lægger vægt på, at alle skal matches bedst muligt, i flest mulige kampe (min. 4). Kort sagt - her er plads til alle. Stemning, spænding og sjov, ses vi?

U10 - drenge A(2007)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 - drenge B(2007)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HBV Heroes B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HBV Sydthy
Husby Murerforretning B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
Lemvig GF 1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Struer 1 A Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer 2 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer 3 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904

U10 - drenge C(2007)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Mejdal C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
NSK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NSK
Resen-Humlum IF C Logo Resen-Humlum IF Resen-Humlum IF
RLK C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Thybrøn fritid 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet thyborøn fritid
Thybrøn fritid 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet thyborøn fritid
Tim C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 - piger (2007)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Klinkby C Logo Klinkby boldklub Klinkby boldklub
LGF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
Mejdal Halgård C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Skjern GF B Logo Skjern GF Skjern GF
Thisted FC - 1 Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted FC - 2 Logo Thisted FC Thisted FC

U11 - drenge A(2006)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HBV sydthy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hurup
Team High Five A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U11 - drenge B(2006)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lemvig GF U10 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejdal/Halgård 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mejdal/Halgård
Struer B1 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904

U11 - drenge C(2006)  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Borbjerg C Logo Borbjerg GU Borbjerg GU
Harboøre/Thyborøn 1 C Logo Harboøre IF Harboøre IF
Harboøre/Thyborøn 2 Logo Harboøre IF Harboøre IF
Mejdal/Halgård 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mejdal/Halgård
Mejdal/Halgård 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mejdal/Halgård
Måbjerg 3 C Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Ringkøbing IF C Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Struer C1 C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Team Ulfborg C Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
Thyholm IF C Logo Thyholm IF Thyholm IF

U11 - piger A (2006)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
LGF Heta B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Skjerntøserne A Logo Skjern GF Skjern GF
Thisted FC 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Thisted FC 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 - piger B (2006)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 - piger C (2006)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 - drenge A(2005)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ikast drengene 1 A Logo Ikast fs Ikast fs
Ikast drengene 2 A Logo Ikast fs Ikast fs
LGF1 A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Team Skoletube A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Thisted FC X A Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted FC Y A Logo Thisted FC Thisted FC

U12 - drenge B(2005)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Cool kids B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Koldby Hørdum IF B Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Mejdal-Halgård B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Salon lagunen B Logo Shn Ulfborg Shn Ulfborg
Team DAB B Logo Tim GIF Tim GIF

U12 - drenge C(2005)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HI/TIF 1 C Logo Harboøre IF Harboøre IF
HI/TIF 2 C Logo Harboøre IF Harboøre IF
Hjerm FIF C Logo Hjerm FIF Hjerm FIF
Koldby Hørdum IF C Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
LGF2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejdal-Halgård C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Måbjerg C Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
RLK C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub

U12 - piger A (2005)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 - piger B (2005)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
GNIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Harboøre IF B Logo Harboøre IF Harboøre IF
Mejrup B Logo Mejrup GU Mejrup GU
RLK B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Struer Boldklub B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Thisted FC 1 B Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted FC 2 Logo Thisted FC Thisted FC

U12 - piger C (2005)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 - drenge A(2004)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Thy A Logo Thisted FC Thisted FC
LGF 1 A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Ringkøbing I.F.. A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Skive IK A Logo Skive IK Skive IK

U13 - drenge B(2004)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
LGF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
rlk B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Struer 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Struer Boldklub
Team Tangen B Logo Thyborøn IF Thyborøn IF

U13 - drenge C(2004)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Struer 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Struer Boldklub

U13 - drenge C(2004)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjerm FIF C Logo Hjerm FIF Hjerm FIF

U13 - piger A (2004)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 - piger B (2004)  | B  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Klitten 1 B Logo Boldklubben Klitten Boldklubben Klitten
Klitten 2 B Logo Boldklubben Klitten Boldklubben Klitten
LGF1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF3 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Manchester United Logo Skive IK Skive IK
Mejrup B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup u-12 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
RLK B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
VIK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 - piger C (2004)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FHIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Harboøre IF C Logo Harboøre IF Harboøre IF
Klitten C Logo Boldklubben Klitten Boldklubben Klitten
Spjald Pigerne Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

U14 - drenge A(2003)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Barça A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lemvig GF 1 A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Team Nordvestjysk elservice A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
V.I.K 1 A Logo Vinderup ik Vinderup ik

U14 - drenge B(2003)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåbjerg United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lemvig GF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 3 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
RLK 1 B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
SHN/Ulborg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skjern GF B Logo Skjern GF Skjern GF
Struer B. 1 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
V.I.K 2 B Logo Vinderup ik Vinderup ik

U14 - drenge C(2003)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Jürgen Klopp Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
Lemvig GF 4 C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
RLK 2 C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
SHN/Ulborg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Struer B. 2 C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
V.I.K 3 C Logo Vinderup ik Vinderup ik

U14 - piger A (2003)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Vildbjerg SF A Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF

U14 - piger B (2003)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
:Stykke Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LGF1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejrup U-13 B Logo Mejrup GU Mejrup GU

U14 - piger C (2002)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Citybois C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørnhøj/Abildaa 1986
LGF2 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF3 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Linde boldklub 1 C Logo Linde BK Linde BK
Linde Boldklub 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 - drenge A(2002)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
FSH 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fs Holstebro
FSH2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fs Holstebro
fætter Guffes drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KHIF 1 A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
LGF 1 A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening

U15 - drenge B(2002)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
5 jyder og 1 canadier B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Harboøre IF B Logo Harboøre IF Harboøre IF
KHIF 2 B Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Kjellerup if B Logo Kjellerup if Kjellerup if
LGF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
lgf U14 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Spjald B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

U15 - drenge C(2002)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
SHN/Ulfborg C Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg

U15 - piger A (2002)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
8 D A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF

U15 - piger B (2002)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
LGF1 C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Roslev IK B Logo Roslev IK Roslev IK
Spar Nords Piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spjald B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

U15 - piger C (2002)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
måbjerg u 15 piger C Logo måbjerg if måbjerg if
RLK C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Team Midtthy C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fs Midtthy

U16 - drenge (2001)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Børnecenter Vestervig 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Fluffy Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside Viborg
Nemt Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Real Mokaï B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
SHN/Ulfborg B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
Snejbjerg Fodbold B Logo Snejbjerg SG&I Snejbjerg SG&I

U16 - piger (2001)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
LGF Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejrup GU B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Team AIF/KKIK B Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening

U17 - drenge (2000)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
BC Rovvig C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Børnecenter Vestervig 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Fars Glade Grise C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HHs drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lomborg Idrætsefterskole Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Staby Efterskole 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Staby Efterskole 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
The Penetrators C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U18 - piger (99-00)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
HBJ projektudvikling A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hillerslev Sport
Lomborg Idrætsefterskole Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vestjysk Dream Team B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U5 - drenge (2012)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 - drenge (2011)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
girl power Logo mejdal gik mejdal gik
Harboøre IF Logo Harboøre IF Harboøre IF
LGF 1 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
RINGKØBING Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Thyborøn B Logo Thyborøn IF Thyborøn IF
U6 SHN Ulfborg B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg

U7 - drenge (2010)  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Grønne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Majdal Halgård
Harboøre IF Logo Harboøre IF Harboøre IF
Hjerm FIF C Logo Hjerm FIF Hjerm FIF
LGF 1 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
rlk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet rlk
SB 1 C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
SB 2 C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
SB 3 C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
SHN/Ulfborg Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg

U7 - piger (2010)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 - drenge (2009)  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aulum IF C Logo Aulum IF Aulum IF
Bremdal IK B Logo Bremdal Idrætsklub Bremdal Idrætsklub
Hjerm FIF C Logo Hjerm FIF Hjerm FIF
LGF1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
NSK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Naur Sir
Resen-Humlum IF C Logo Resen-Humlum IF Resen-Humlum IF
RIF B Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
RLK C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
SHN/Ulfborg B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg

U8 - piger (2009)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
LGF 1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
MH's frækkeste tøser C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
MH's seje tøser C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Rif B Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF

U9 - drenge A (2008)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 - drenge B (2008)  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
KHIF Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
LGF 1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 4 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejdal 1 B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Mejdal 2 B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Mejdal 3 B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Struer B1 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Team Ulfborg C Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
Thisted FC B Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted fc U8 A Logo Thisted fc Thisted fc

U9 - drenge C (2008)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Mejdal 3 C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Struer C1 C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904

U9 - piger (2008)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Lemvig Gymnastikforening
Sted: Lemvig Idræts og Kulturcenter (evt haller i omegn)
Adresse: Christinelystvej 8
Postnr: 7620
By: Lemvig
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 10-01-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
Sportigan Langebæk Cup 2019
18. - 27. jan 2019
VesterhavsCup 2019
7. - 9. jun 2019
Bilka Cup
16. - 17. feb 2019
Ikast Cup 2019
28. - 30. jun 2019
U7 pige og drenge stævne
26. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter