Deltagere til Greve Goal Show 2017

Greve Goal Show 2017 Stort indestævne i Greve i februar NYT NYT, Futsal for U10

U10 Futsal  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndbyernes IF Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
De sorte djævle A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Farmor & Farfar A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Greve Blå A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hyggeholdet A Logo Gørløse SI Gørløse SI
Solrød FC 1 A Logo Solrød FC Solrød FC
Taastrup FC 1 A Logo Taastrup FC Taastrup FC

U10 Futsal  | BC  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
CIK - Blå C Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
CIK - Hvid C Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
De gule djævle B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
De luxe drengene C Logo Ishøj boldklub Ishøj boldklub
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå Jespers udvalgte B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid Jespers Dreamteam C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve U10-C C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVI Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Holbæk B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Ishøj BK C Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
KB B1 Panterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB B1 Tigrene B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Mormor & Morfar B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
SIF Blå Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Skovshoved Hvid B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Solrød FC 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
Taastrup FC 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U10 pige  | BC  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Bæsterne IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
FB U10 B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Greve A-Vask B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Little Miracles B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Guldpigerne fra Køge B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Havdup C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Hornbæks Seje Tøser B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hvalsø IF B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Lsf Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lsf 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv Boldklub 1 B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Måløv Boldklub A B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Roskildes Superpiger C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Vallensbæk U10 Piger B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk U10 Piger 2 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10 pige Futsal  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 1A A Logo Brøndby IF Brøndby IF

U6  | Mixede

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
B.93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 - 2 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Greve Blå 1 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIK Mourinho B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Karlslunde IF 1 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Kastrup 1 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Lyngby 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løverne 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løverne 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB1906-1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Vallensbæk IF B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 3 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7  | Herrer/Drenge

39 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby 2770 C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AGF Blå B Logo Aakanden GF Aakanden GF
AGF Hvid B Logo Aakanden GF Aakanden GF
Brøndby 1 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 3 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 4 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby Pigerne Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve hold blå 1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve hold blå 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve hold blå 3 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve hold blå 4 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Pigerne Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Tøserne Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hellas A Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
HG-1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG-2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hvid - A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hvid - B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hvid - C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hvid - D Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
kastrup boldklub 1 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
kastrup boldklub 2 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup u6 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB C2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB7D Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB7D 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub Ællingerne 1 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub Ællingerne 2 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub Ællingerne 3 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lyngby 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nif Logo Næstved IF Næstved IF
Vallensbæk Leoparder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
Vallensbæk Løver Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
Vallensbæk Pantere Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
Vallensbæk Tigere Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF

U7 pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lagt sammen med U7 drenge

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Fix 2 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fremad Amager A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Glostrup FK 1 A Logo Glostrup FK Glostrup FK
HG 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Karlslunde Vikings A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB Real Madrid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U8  | BC  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Fix 1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 3 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Frederikssund FB C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Fremad Amager B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Greve Blå Kometer Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå Lyn Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve hvid falke. B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve hvid Løver. B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve's Surprise Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hundige BK Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Rørby/Værslev IF B Logo Rørby/Værslev IF Rørby/Værslev IF
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF
Vestia B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U8 pige  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 pige  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Delfinerne B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Farums tigertøser B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Greve Fodbold 3 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold B B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold U8 - 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
LSF Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Sengeløse 09/10 C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse 2009 B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Team Blue SIF C Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Emils drenge Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Hekla Kyoto A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HFC 1 A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
karlslunde if 1 A Logo karlslunde if karlslunde if
RB06 - 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub
Roskilde KFUM A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Tårnby FF A Logo Tårnby FF Tårnby FF

U9  | BC  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Gundsømagle C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Himmelev-Veddelev Boldklub 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev Boldklub 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
karlslunde if 1 B B Logo karlslunde if karlslunde if
karlslunde if 1 C B Logo karlslunde if karlslunde if
Karlslunde IF 4 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 3 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lyngby 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RB06 - 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub
RB06 - 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub
Roskilde KFUM B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Svogerslev hvid B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev rød B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tårnby FF C Logo Tårnby FF Tårnby FF

U9 pige  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby if A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF U9 A A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Greve Fodbold U-9 A A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold

U9 pige  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Fodbold U-9 B B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold U-9 C C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HUI 1 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Roskilde Lynene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde Rødderne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Sengeløse 09/08 C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sundby supertøzer B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

Arrangør: Greve Fodbold
Sted: Greve Idræts Center
Adresse: Lillevangsvej 88
Postnr: 2670
By: Greve
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indeturnering

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 20-01-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter