Deltagere til BMK CUP - DJS

Indendørsstævne med plads til bredden og gode præmier. BMK Cup afvikles den sidste weekend i Januar og den første i februar. Stævnet afvikles i Møldrup Hallen. Der spilles i rækkerne fra og med U6 og til Senior

Senior  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 28/1

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Vildheden B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
A-Sport A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Loverboys C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FS Vestthy B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FS Vestthy
Hasseris-drengene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Humlebierne B Logo Hersom Bjerregrav Idrætsforening Hersom Bjerregrav Idrætsforening
Lem Boldklub Logo Lem Boldklub Lem Boldklub
Marcus/Intersport Viborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sub88
Midtbus Jylland A Logo Møldrup Tostrup Idrætsforening Møldrup Tostrup Idrætsforening
Sporting Lissabon C Logo Team Viborg Team Viborg
Team Interfjord B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team legende let allstars B Logo Stilling IF Stilling IF

Senior  | Kvinder/Piger

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 28/1

Holdnavn Niv Logo Klub
Balle 14/15 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BIF/ØHIK B Logo brovst if brovst if
HBI 1 Logo Hersom Bjerregrav Idrætsforening Hersom Bjerregrav Idrætsforening
HBI 2 Logo Hersom Bjerregrav Idrætsforening Hersom Bjerregrav Idrætsforening
Hold Op Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hyggespillerne B Logo viborg ff viborg ff
Intersport Viborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lemvig A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
MorsØ FC 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsØ FC
MorsØ FC 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsØ FC
Vildbjerg SF A Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF
vk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ØHI B Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening

U10 drenge  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 05/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BMK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Hobro IK 1 B Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 2 B Logo Hobro ik Hobro ik
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
jarl arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Løgstrup 2 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Overlund stjernerne B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlunds drenge B Logo Overlund GF Overlund GF
Resen 1 B Logo Skive IK Skive IK
Resen 2 B Logo Skive IK Skive IK

U10 drenge  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 05/2

Holdnavn Niv Logo Klub
arden C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
A-Sport C Logo Ørslevkloster Idrætsforening Ørslevkloster Idrætsforening
Bayern C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
BMK 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BMK U10 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Mammen IF C Logo Mammen Idrætsforening Mammen Idrætsforening
Resen 3 C Logo Skive IK Skive IK
Skørping 1 C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 2 C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
VFF 1 C Logo Viborg FF Viborg FF

U10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 05/2

Holdnavn Niv Logo Klub
SUB88 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88
SUB88 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88
vh08 u10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08

U11 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 05/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Logo BMK 90 BMK 90
Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Knejterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport
Overlund GF 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 2 B Logo Overlund GF Overlund GF

U11 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 05/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Logo BMK 90 BMK 90
FC Selfie B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
VFF 1 C Logo viborg ff viborg ff
VFF 2 C Logo viborg ff viborg ff

U11 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 05/2

Holdnavn Niv Logo Klub
Ik Rosendal C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
vh08 u11 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08

U11 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 05/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK

U12 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 1 Logo BMK 90 BMK 90
Løgstrup 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Sills drenge B Logo Bording IF Bording IF
TVS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
Viborg Søndermarken B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U12 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 2 Logo BMK 90 BMK 90
BMK 3 Logo BMK 90 BMK 90
Bording IF C Logo Bording IF Bording IF
De Seje Hedenstedgutter C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løgstrup 2 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
SUB 88 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
Viborg FF 2 C Logo Viborg FF Viborg FF

U12 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 2 C Logo BMK 90 BMK 90
De søde piger C Logo Haverslev if Haverslev if
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF
Aalestrup C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U12 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 1 B Logo BMK 90 BMK 90
Bording IF 1 B Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 2 B Logo Bording IF Bording IF
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SUB 88 B Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening

U13 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/1

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Jarl Arden C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Kvik / Aalestrup IF C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
VFF C Logo Viborg FF Viborg FF

U13 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/1

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Kvik / Aalestrup IF B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Ry fodbold B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
SSV B Logo Stilling IF Stilling IF
Sub 88 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
SUB 88 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Team 2005 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VFF B Logo Viborg FF Viborg FF

U14 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK Logo BMK 90 BMK 90
BMK 90 C Logo BMK 90 BMK 90
Kajs Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
modulbro B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -frøstrup
RK03 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rk03
Rosendal C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Rosendal
SUB 88 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
TVS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS

U14 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Logo BMK 90 BMK 90
sub88 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet sub88
TA auto C Logo BMK 90 BMK 90

U14 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/1

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Logo Boldklubben Sydhimmerland Boldklubben Sydhimmerland
BT/SVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Klopps piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Viborg B Logo Team Viborg Team Viborg

U6 (3 bold)  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 04/2

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk 90 C Logo Bmk 90 Bmk 90
Bmk 90 hold 2 C Logo Bmk 90 Bmk 90
Houlkær IF Logo Houlkær IF Houlkær IF
IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IK Rosendal U5 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Ik Rosendal u6 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SIK 1 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 3 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Ulbjerg IF. Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U7 (3 bold)  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 04/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK Logo BMK 90 BMK 90
BT SVIF 1 Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT SVIF 2 Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
DB Fodbold Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold 2 Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Houlkær IF Logo Houlkær IF Houlkær IF
IK Rosendal C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Kvik/Aalestrup IF Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Mariager IK 1 B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Mariager IK 2 B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Nibe 1 C Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Nibe 2 C Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Skive IK Resen 1 B Logo Skive IK Skive IK
Skive IK Resen 2 B Logo Skive IK Skive IK
Skive IK Resen 3 C Logo Skive IK Skive IK
Viborg FF 1 Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg FF 2 Logo Viborg FF Viborg FF

U8 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 04/2

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær C Logo Houlkær IF Houlkær IF
IK Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Mammen IF C Logo Mammen Idrætsforening Mammen Idrætsforening
Overlund GF 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Resen 2 C Logo Skive ik Skive ik
SIK Egeris C Logo Skive ik Skive ik
SUB 88 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening

U8 drenge  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 04/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK Logo BMK 90 BMK 90
Houlkær B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Overlund GF 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Resen 1 B Logo Skive ik Skive ik
Sik 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sik 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sik 3 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sik 4 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK Egeris B Logo Skive ik Skive ik
Tvs rødding B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tvs

U8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 04/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 1 Logo BMK 90 BMK 90
BMK 2 Logo BMK 90 BMK 90
LKB B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Team Viborg C Logo Team Viborg Team Viborg
Vejgaard Boldklub B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U9 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 04/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Houlkær 1 B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Houlkær 2 B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Lions B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Thisted FC B Logo Thisted FC Thisted FC
Tigers B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U9 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 04/2

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Hobro IK 2 C Logo Hobro IK Hobro IK
Houlkær 3 C Logo Houlkær IF Houlkær IF
Houlkær 4 C Logo Houlkær IF Houlkær IF
Løgstrup 1 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
SUB 88 1 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Aalestrup IF C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 04/2

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk C Logo BMK 90 BMK 90
Kjellerup IF A Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Skive Resen B Logo Skive IK Skive IK

Arrangør: BMK 90
Sted: Møldrup Hallen
Adresse: Rugvænget 2
Postnr: 9632
By: Møldrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 19-01-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
Sportigan Langebæk Cup 2019
18. - 27. jan 2019
VesterhavsCup 2019
7. - 9. jun 2019
Bilka Cup
16. - 17. feb 2019
Ikast Cup 2019
28. - 30. jun 2019
U7 pige og drenge stævne
26. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter