Deltagere til Løjt Superbrugsen Håndbold Cup 2016

Kom og vær med til et brag af et håndboldstævne - Super Brugsen Løjt Julestævne..........mange flotte præmier.

U10-Drenge - 12 HOLD  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 17.12.

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF C Logo BOV IF BOV IF
Bov IF C Logo BOV IF BOV IF
Løgum B Logo Løgum if Løgum if
Løgum 1 C Logo Løgum if Løgum if
Løgum 2 C Logo Løgum if Løgum if
Løjt Boys C Logo Løjt IF Løjt IF
MUIF/TSF 1 B Logo Tønder SF Tønder SF
MUIF/TSF 2 C Logo Tønder SF Tønder SF
Staup UIF B Logo Starup UIF Starup UIF
Sundeved HK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved
Sydstjernen B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sydstjernen
Sydstjernen C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sydstjernen
Team Frøs A Børkop Håndbold Klub Logo ukendt af Staevner.dk Børkop Håndbold Klub

U10-Piger - 12 HOLD  | Kvinder/Piger

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 17.12.

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA-Tranbjerg C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Bov IF C Logo Bov IF Bov IF
Børkop HK C Børkop Håndbold Klub Logo ukendt af Staevner.dk Børkop Håndbold Klub
Løjt Pigerne C Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro U10 piger A Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro U9 piger C Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Starup UIF C Logo Starup UIF Starup UIF
Sundeved HK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved
Tønder SF 1 B Logo Tønder SF Tønder SF
Tønder SF 2 C Logo Tønder SF Tønder SF
Vejen HK C Logo Vejen håndboldklub Vejen håndboldklub
Vejen Hk C Logo Vejen håndboldklub Vejen håndboldklub
Vejen Hk B Logo Vejen håndboldklub Vejen håndboldklub
VHF 1 B Logo Vojens Håndboldforening Vojens Håndboldforening
VHF 2 C Logo Vojens Håndboldforening Vojens Håndboldforening

U12-Drenge - 6 HOLD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag 18.12

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov/Tinglev C Logo BOV IF BOV IF
Bov/Tinglev A Logo BOV IF BOV IF
De seje fra syd A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sydstjernen
Felsted C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted
Hammelev SUF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Løgum B Logo Løgum IF Løgum IF
Løjt C Logo Løjt IF Løjt IF
Sundeved HK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved

U12-Piger - 6 HOLD  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag 18.12

Holdnavn Niv Logo Klub
Aia-Tranbjerg B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Bov IF B Logo Bov IF Bov IF
Løjt/Genner IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løjt I.F.
Rødekro U12 1 A Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro U12 2 B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Sundeved HK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved
Team Haderslev KFUM B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Haderslev
Team Haderslev KFUM C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Haderslev

U14-Drenge - 6 HOLD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften 16.12

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF A Logo Bov IF Bov IF
Dybbøl A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Løjt IF B Logo Løjt IF Løjt IF
Sydstjernen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sydstjernen

U14-Piger - 6 HOLD  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften 16.12

Holdnavn Niv Logo Klub
Dream team A Logo Løgum IF Løgum IF
FSH Holsted A Logo Holsted fb Holsted fb
Løjt Super Girls A Logo Løjt IF Løjt IF
Sundeved HK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved

U6-MIX - 12 HOLD  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag 18.12.

Holdnavn Niv Logo Klub
Ensted 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted IF
Ensted 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted IF
Løgum 1 C Logo Løgum IF Løgum IF
Løgum 2 C Logo Løgum IF Løgum IF
Løjt I.F. 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt I.F. 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Nustrup C Logo Nustrup Ungdomsforening Nustrup Ungdomsforening
Rødekro IF U6 1 C Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF U6 2 C Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Sundeved HK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved
Sydstjernen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sydstjernen
Tinglev IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF

U8-MIX - 24 HOLD  | Mixede

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag 18.12.

Holdnavn Niv Logo Klub
BBI/SAXBURG Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BBI/SAXBURG
Bredsten IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bredsten IF
Bredsten IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bredsten IF
Ensted 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted IF
Ensted 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted IF
hammelev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HSUF
Hammelev 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HSUF
Hammelev 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HSUF
Løgum 1 C Logo Løgum IF Løgum IF
Løgum 2 C Logo Løgum IF Løgum IF
Løjt 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løjt I.F.
Løjt 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løjt I.F.
MUIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder uif
MUIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder UIF
MUIF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder UIF
Nustrup C Logo Nustrup Ungdomsforening Nustrup Ungdomsforening
Sundeved HK 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved
Sundeved HK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved
Sydstjernen Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sydstjernen
Tinglev IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF
Tønder SF 1 A Logo Tønder SF Tønder SF
Tønder SF 2 C Logo Tønder SF Tønder SF
Tønder SF 3 C Logo Tønder SF Tønder SF

Arrangør: Løjt IF
Sted: Løjt Idrætsanlæg
Adresse: Løjt Skolegade
Postnr: 6200
By: Aabenraa
Land: Danmark

Sport: Håndbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 30-11-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Sønderjyske Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Verler Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Arnhem Handball Cup
20. - 21. apr 2019
AGF CUP 2019
19. - 21. apr 2019
Kolding Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Spøttrup Floorball Open 2019
2. mar 2019
Berlin Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Spøttrup Floorball Open 2019
2. mar 2019
AGF CUP 2019
19. - 21. apr 2019
Verler Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Berlin Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Kolding Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Sønderjyske Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Arnhem Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Følg Staevner.dk på Twitter