Deltagere til Solrød Intersport Cup 2017

Solrød FC byder igen velkommen til klubbens årlige Solrød Intersport Cup. Stævnet spilles over to weekender 14-15 og 21-22 januar 2017. Vi håber at rigtig mange vil tage imod denne invitation. Vi spiller om pokaler igen år. Vi ses i Solrød

Herresenior A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Chimpanserne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Los Rottas A Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Sunred Beach A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sunred Beach

Herresenior B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredgade14.dk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB
De gale wurster Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FOK'A B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Istvanos FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team mayday B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vestegnen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Oldboys +33  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HFC Blå B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
LBK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lunds BK
Mästarna från 2016 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic Malmö
Old Irish Pub A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Solrød FC Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød Oldboys B Logo Solrød FC Solrød FC
Sunred Beach Oldboys Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sunred Beach
Super C C Logo Solrød FC Solrød FC
Team ITG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
The Reds B Logo Gif Nike Gif Nike

Oldgirls +28  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Sirenerne C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Sirenerne Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Solrød KB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Solrød KB
Tono Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tono

U-10 Drenge (07) A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Durum A Logo Ishøj boldklub Ishøj boldklub
Fix 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Køge BK 1 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
SIF Blå A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Solrød FC 1 A Logo Solrød FC Solrød FC

U-10 Drenge (07) B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B82-1 B Logo B82 Virum B82 Virum
Bk Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hekla Bryggen B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
KB B1 Panterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB B1 Tigrene B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Spinjitzu B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
Køge BK 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
RB 1906 B B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Solrød FC 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 3 B Logo Solrød FC Solrød FC

U-10 Drenge (07) C  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
CIK - Blå C Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
CIK - Hvid C Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
De friske fyre C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Solrød
fc såby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby
Fix 3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Greve C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille 2 C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Havdrup Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havdrup
Havdrup Gul C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havdrup
KB Kenobi C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
KB Ninjago C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
RB 1906 C C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Solrød FC 4 C Logo Solrød FC Solrød FC
Team såby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby

U-10 Pige (07)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK Piger B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Vestegnens piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-10 Pige (07) B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 Drenge (06) A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 Drenge (06) B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Havdrup Gul B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havdrup
Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HG Blå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hik B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hundige B B Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
Køge Hvid C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Sort C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge stribet B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Næstved sort B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-11 Drenge (06) C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Havdrup Blå C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havdrup
Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hundige C1 C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
Hundige C2 C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Solrød FC 3 C Logo Solrød FC Solrød FC
Team MAMBOJ C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-11 Pige (06)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 C Logo Solrød FC Solrød FC
Svogerslev B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Team Måløv C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Vestegnens Piger Logo Brøndby IF Brøndby IF

U-12 Drenge (05) A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 Drenge (05) B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Aif B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Aif B Logo Albertslund IF Albertslund IF
BK Skjold Hvid B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Bk Skjold Sort B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Farum BK B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HIK B B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
RB Away 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RB Away 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rosenhøj BK 2 B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Solrød 3 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød 4 B Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-12 Drenge (05) C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Skjold Rød C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Rosenhøj BK 3 C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Solrød M C Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød N C Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Würrzners drenge C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club

U-12 Pige (05-06)  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndbyernes IF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF 1
Brøndbyernes IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Hvalsø 1 Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø 2 Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Roskilde Pigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 3 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 4 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 5 A Logo Solrød FC Solrød FC

U-13 Drenge (04) A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ishøj BK A Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Solrød FC 1 A Logo Solrød FC Solrød FC

U-13 Drenge (04) B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Herfølge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herfølge
Næver4ever B Logo Næstved IF Næstved IF
Solrød FC 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 3 B Logo Solrød FC Solrød FC

U-13 Drenge (04) C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Høje Taastrup IF C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
Køge BK3 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Solrød 4 C Logo Solrød FC Solrød FC

U-14 Pige (03-04) A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EIF 1 A Logo Espergærde IF Espergærde IF
HIK-1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Solrød FC Y A Logo Solrød FC Solrød FC

U-14 Pige (03-04) B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
EIF 2 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF 3 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
FC Damsø U 14 A Logo FC Damsø FC Damsø
HIK-2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Solrød FC Y B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC Z B Logo Solrød FC Solrød FC
Vanløse IF B Logo Vanløse IF Vanløse IF

U-6 Drenge (11)  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Havdrup Fodbold B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Ishøj B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB Barcelona B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved Logo Næstved if Næstved if
Solrød FC Logo Solrød FC Solrød FC
Vindinge C Logo Vindinge IF Vindinge IF
Vindinge 2 C Logo Vindinge IF Vindinge IF

U-7 Drenge (10) A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 - 1 Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Havdrup A Logo Havdrup GI Havdrup GI
Herlev B73 - A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Solrød FC 1 A Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 A Logo Solrød FC Solrød FC

U-7 Drenge (10) B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 - 2 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
CIK U7 C C Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
Haslev 1 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 2 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 3 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Herlev B73 - B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Solrød FC 3 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 4 B Logo Solrød FC Solrød FC

U-8 Drenge (09) A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIKdrengene 1 A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B93 - Messi A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Fremad Amager A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Glostrup FK A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Blå Kometer A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Karlslunde A A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge Boldklub 1 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Restaurant Hercegovina A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta

U-8 Drenge (09) B  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIKdrengene 2 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B93 - Ronaldo B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøderne A Logo Vindinge if Vindinge if
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Ejby IF 1968 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ejby IF 1968
Fremad amager B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Havdrup 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 4 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Ishøj u8 A Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Karlslunde B B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Thors drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold
Vallensbæk IF B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-8 Drenge (09) C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 - Suarez C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
FHF C Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Greve Blå Lyn C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIK 5 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Karlslunde C C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge Boldklub 3 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Solrød FC Logo Solrød FC Solrød FC
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk IF C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
vennerne C Logo Vindinge if Vindinge if

U-9 Drenge (08) A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HFC 1 A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Næstved Hvid A Logo Næstved IF Næstved IF
Solrød FC 1 Logo Solrød FC Solrød FC
Team Emil A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-9 Drenge (08) B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby grøn B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Himmelev-Veddelev Boldklub 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev Boldklub 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Næstved Grøn B Logo Næstved IF Næstved IF
Solrød FC 2 Logo Solrød FC Solrød FC
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Valby Boldklub Blå B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB B B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U-9 Drenge (08) C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby sort C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Bagsværd BK C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
BK Friheden C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Haslev C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Havdrup 08 C Logo Havdrup GI Havdrup GI
HIK 08-3 C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Himmelev-Veddelev Boldklub 1 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev Boldklub 2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF 3 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Næstved Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
Solrød FC 3 C Logo Solrød FC Solrød FC
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Tune IF 08 C Logo Tune IF Tune IF
Valby Boldklub Grøn C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB C C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U-9 Pige (08-09) A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 Pige (08-09) B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FB-08 Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
HIK Piger B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

Arrangør: Solrød FC
Sted: Solrød Idræts Center
Adresse: Tingryds Allé 27
Postnr: 2680
By: Solrød
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 18-12-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter