Deltagere til Din Bilpartner Cup 2017, indendørsstævne, Høng

Stort indendørsstævne i Høng Hallen. Pengepræmier til U15 og U17. Kr. 2000 i 1. præmie. Flotte statuetter til alle spillere i U8-U10. Flotte statuetter til nr. 1, 2, 3 og 4 i U11-U14. Kåring af rækkens bedste spiller i alle årgange.

U-10  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 - Hold 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B73 - Hold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B73 Slagelse C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Ejby IF 68 C Logo Ejby IF 68 Ejby IF 68
Ejby IF 68 - 2 C Logo Ejby IF 68 Ejby IF 68
Faxe C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Giants C Logo Næstved IF Næstved IF
høng 1 Logo Høng GF Høng GF
Næver4ever C Logo Næstved IF Næstved IF
Skælskør B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør B&I
Svogerslev Hvid C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev Rød C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Team Attack B Logo Tuse IF Tuse IF

U-11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Olympic Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
HG Herlufsholm C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
høng 1 Logo Høng GF Høng GF
høng 2 Logo Høng GF Høng GF
Næstved hvid B Logo Næstved if Næstved if
Næstved sort B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
striwere Logo b1903 b1903
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U-12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG Drengene B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
høng 1 Logo Høng GF Høng GF
høng 2 Logo Høng GF Høng GF
Kastrup Boldklub B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup Boldklub 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Team Schwartz B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
tuse B Logo Tuse IF Tuse IF

U-13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Anole IT B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Herfølge B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Holms drenge B Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Høng Logo Høng GF Høng GF
SBI B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
SIF gutterne B Logo Stillinge IF Stillinge IF

U-14  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
høng 1 B Logo Høng GF Høng GF
høng 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Næver B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-14  | BC  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dianalund Logo Dianalund IF Dianalund IF
Errea Pigerne C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
hashøj B Logo hashøj if hashøj if
HG/lif-pigerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
JBK Pigerne 1 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
JBK Pigerne 2 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
JBK Pigerne 3 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
Netto Pigerne B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Raklev Logo Raklev GI Raklev GI
Tuse Pigerne C Logo Tuse IF Tuse IF

U-15  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-17  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Cafeteriet i Hørvehallen Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Difar fc A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vordingborg
FC Holte A Logo FC Holte FC Holte
HSA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Håndbolddrengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
J og P B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Larsen's drenge Logo Dianalund IF Dianalund IF
Møns Entreprenørfirma. Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
sportigan Høng Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ThaiPower Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub

U-8  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
høng 1 Logo Høng GF Høng GF
høng 2 Logo Høng GF Høng GF
Ruds-vedby Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U-9  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Bjæverskov 1 C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov 2 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
BS72 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Fk blå B Logo Fk Sydsjælland 05 Fk Sydsjælland 05
Helsinge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kirkehelsinge.if
Hik08 b1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B3 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
høng 1 Logo Høng GF Høng GF
Køge 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vemmelev B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

Arrangør: Høng GF
Sted: Høng Hallen
Adresse: Rosenvænget 23
Postnr: 4270
By: Høng
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 31-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter