Deltagere til BK Skjold Julecup

Skjolds julecup i Idrætshuset. vi glæder os til, at se jer

U/10  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: onsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
De luxe drengene C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Pierres drenge B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Rødderne B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Skjold Hvid B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

U/11  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: tirsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

U/11  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: tirsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U/12  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: onsdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Skjold Hvid Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

U/12  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: onsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Skjold Rød B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Nørrebro United - Søren Lerby C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Østerbro IF B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U/5  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: tirsdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub

U/6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: onsdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Ninjago B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Greve U6 Hvid Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Nørrebro United - Brasilien C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Nørrebro United - Cameroun C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Skjold 2011 C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

U/7  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: tirsdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
b93 - 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
b93 - 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
b93 - 3 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Dortmund B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Frederiksberg Drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frederiksberg Drengene
Kastrup Boldklub C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Nørrebro United - Argentina C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Nørrebro United - Cameroun B Logo Nørrebro United Nørrebro United
Skjold 2010 Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Sort-10 Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Tårnby FF drengene C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Øif 2010 A B Logo Østerbro IF Østerbro IF
Øif 2010 B B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U/8  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: onsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nørrebro United - Cameroun C Logo Nørrebro United Nørrebro United

U/9  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: tirsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
EIF's sejeste drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
HIK 08-3 C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI Barca B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Skjoldungerne 1 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjoldungerne 2 C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

Arrangør: Boldklubben Skjold
Sted: Idrætshuset
Adresse: Gunnar Nu Hansens Plads 7
Postnr: 2100
By: København Ø
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 21-12-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter