Deltagere til Nr. Lyn Cup

Indefodboldstævne Nr. Lyn Cup Nr. Lyndelse/Søby F.C. indbyder til B – stævne fre 20. - søn 22. januar 2017 Der vil være præmier til alle spillere og medaljer til grupper yngre end U10.

U10-11 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FIF A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Kejserne U11 C Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Kirkeby if B Logo Kirkeby Idrætsforening Kirkeby Idrætsforening
Kongerne U11 C Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyn U9 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyn U9 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse 1 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse 2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC

U10-11 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12-13 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
EGB A Logo Ejby IK Ejby IK
Nr.Lyn 1 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Skårup IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skårup IF
Skårup IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skårup IF
Vindinge BK C Logo Vindinge BK Vindinge BK

U13 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby IF B Logo Dalby IF Dalby IF
Kirkeby IF B Logo Kirkeby Idrætsforening Kirkeby Idrætsforening
Kirkeby IF B Logo Kirkeby Idrætsforening Kirkeby Idrætsforening
Nr. Lyn 1 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyn 2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.Lyndelse U12 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC

U14 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
fjordager B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet fjordager
fjordager B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet fjordager
Nr. Lyn drenge B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse/Søby FC A Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Tåsinge B Logo Tåsinge Forenede Boldklubber Tåsinge Forenede Boldklubber

U14-15 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
EGB B Logo Ejby IK Ejby IK
Nr. Lyn 1 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyn 2 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyn 3 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
OKS C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Tøserne B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Vindinge 1 B Logo Vindinge BK Vindinge BK
Vindinge 2 B Logo Vindinge BK Vindinge BK

U15-16 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aunslev IF (1) B Logo Aunslev IF Aunslev IF
Aunslev IF (2) B Logo Aunslev IF Aunslev IF
KRFK 1 B Logo KRFK KRFK
KRFK 2 B Logo KRFK KRFK
Nr. Lyndelse 1 C Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse 1 C Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse 2 C Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Traepillerfyn.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tved

U16 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De røde lyn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nr. Lyn U8 C Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U7-8 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nr. Lyndelse/Søby 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Lyndelse/Søby F.C.
Nr. Lyndelse/Søby 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Lyndelse/Søby F.C.
Næsby C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Strib if B Logo Strib if Strib if

U8 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Nr. Lyndelse - Søby FC
Sted: Carl Nielsen Hallen
Adresse: Lumbyvej 62, Nr. Lyndelse
Postnr: 5792
By: Årslev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 03-01-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter