Deltagere til Køge Nord Cup

Rishøj Boldklub og Forældreforeningen i Rishøj Boldklub indbyder til Køge Nord Cup for årgang 09 og 10.

Årgang 09 - Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet 15.00-16.30

Holdnavn Niv Logo Klub
HGB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
KB blå Logo kjøbenhavns boldklub kjøbenhavns boldklub

Årgang 09 - Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet 13.30-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ejby IF Fodbold 1 C Logo Ejby IF Ejby IF
Ejby IF Fodbold 2 C Logo Ejby IF Ejby IF
Ejby IF Fodbold 3 C Logo Ejby IF Ejby IF
FB drengene C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Herfølge BK. C Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
KB sort Logo kjøbenhavns boldklub kjøbenhavns boldklub
Næstved IF C Logo Næstved IF Næstved IF
Rishøj 1 - oplevelser C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj 2 - fællesskab C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj 3 - sammenhold C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Team Barca C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk IF C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Årgang 09 - Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet 12.00-13.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 STRØBY C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Brøndby pigerne Logo Brøndby IF Brøndby IF
Ejby IF C Logo Ejby IF Ejby IF
Køge pige fc B Logo Køge Pige Fc Køge Pige Fc
Rishøj U8 piger hold 1 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj U8 piger hold 2 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Sengeløse 09/10 Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

Årgang 10 - Drenge  | C  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet 10.30-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Fuglebjerg IF C Logo Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Gadstrup IF C Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Karlslunde IF 1 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Rishøj 1 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj 2 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Solrød FC 1 Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 Logo Solrød FC Solrød FC
Tune IF C Logo Tune IF Tune IF
Tune IF 2 C Logo Tune IF Tune IF
Vemmelev B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
Vemmelev 2 C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

Årgang 10 - Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Forventet 9-10.30

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Rishøj Boldklub
Sted: Rishøj Idrætscenter
Adresse: Skolevej 7
Postnr: 4600
By: Køge
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 01-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter