Deltagere til LSF Sydbank Guld Cup

SUPER GODT STÆVNE TIL DE YNGSTE.BEMÆRK U8/U9 Spilles på HELBANE - Ledøje-Smørum fodbold afholder SYDBANK indendørs stævne. Det er søndag d. 5/3-2017 for de yngste U6, U7, U8 og U9 - Drenge og pige puljer - Vi glæder os til at se jer...

U6 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK FIX Baggio Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BK FIX Batistuta Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Hareskov IF - Høgene C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov IF - Musvågerne C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov IF - Ravnene C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Lsf 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lsf 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lsf 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U6 - Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Fix 1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Bk Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Esrum IF B Logo Esrum IF Esrum IF
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 4 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 5 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U7 - Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hareskov IF Logo Hareskov IF Hareskov IF
LSF Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Orient C Logo Orient GIF Orient GIF

U8 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Esrum IF B Logo Esrum IF Esrum IF
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
TIIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torslunde-Ishøj

U8 - Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BB U8 piger C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov IF 2 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
LSF Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U9 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
TIIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torslunde-Ishøj

U9 - Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BB U9 piger B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
FB-08 B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Orient B Logo Orient GIF Orient GIF

Arrangør: Ledøje-Smørum Fodbold
Sted: Ledøje-Smørum Idrætshallen
Adresse: Flodvej 8
Postnr: 2765
By: Smørum
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 19-02-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter