Deltagere til LSF Sydbank Guld Cup

SUPER GODT STÆVNE TIL DE YNGSTE.BEMÆRK U8/U9 Spilles på HELBANE - Ledøje-Smørum fodbold afholder SYDBANK indendørs stævne. Det er søndag d. 5/3-2017 for de yngste U6, U7, U8 og U9 - Drenge og pige puljer - Vi glæder os til at se jer...

U6 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK FIX Baggio Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BK FIX Batistuta Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Hareskov IF - Høgene C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov IF - Musvågerne C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov IF - Ravnene C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Lsf 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lsf 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lsf 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U6 - Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Fix 1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Bk Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Esrum IF B Logo Esrum IF Esrum IF
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 4 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 5 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U7 - Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hareskov IF Logo Hareskov IF Hareskov IF
LSF Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Orient C Logo Orient GIF Orient GIF

U8 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Esrum IF B Logo Esrum IF Esrum IF
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
TIIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torslunde-Ishøj

U8 - Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BB U8 piger C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov IF 2 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
LSF Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U9 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
TIIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torslunde-Ishøj

U9 - Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BB U9 piger B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
FB-08 B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Orient B Logo Orient GIF Orient GIF

Arrangør: Ledøje-Smørum Fodbold
Sted: Ledøje-Smørum Idrætshallen
Adresse: Flodvej 8
Postnr: 2765
By: Smørum
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 19-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter