Deltagere til TUSE CUP UNGDOM

TUSE CUP UNGDOM i TUSEHALLEN.9-11 december og 16-18 december.Fra U6-U17 drenge.Fra U6-U16 piger. Kontantpræmier fra U12-U17 drenge, samt U16 piger. Personlige præmier og spurtpræmier i alle øvrige rækker. Sidste år over 200 hold

U10 DRENGE  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 11. december

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF 1 Logo Benløse IF Benløse IF
BIF 2 Logo Benløse IF Benløse IF
Farmor & Farfar A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
fc såby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby
Holbæk A A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB Kenobi C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
KB Spinjitzu B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
Kr. Eskilstrup B Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Mormor & Morfar A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Rørvig IF U10 C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Store Merløse Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Team Maidane B Logo Næstved IF Næstved IF
Team såby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby
Tuse Fodbold 1 Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse Fodbold 2 Logo Tuse IF Tuse IF
U10 C Logo Stenlille if Stenlille if
Undløse Boldklub B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U10 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 10. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Tuse If B Logo Tuse IF Tuse IF

U11 DRENGE  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 10. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Hundige Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
Ipswich A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jogabonito Academy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB lions B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kong Arthurs riddere A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Striwerne A Logo B1903 B1903
Tuse Fodbold 1 Logo Tuse IF Tuse IF

U12 DRENGE B-C Rækk  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 17. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Grønlænderne B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jernløse B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub

U12 DRENGE A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 10. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Hb05 A Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Nr. Jernløse Dyreklinik A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 10. december

Holdnavn Niv Logo Klub
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Lynge-Broby Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Svogerslev Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Team Pikathu B Logo Nykøbing IF Nykøbing IF
Tuse 2 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse Fodbold 1 Logo Tuse IF Tuse IF

U13 DRENGE A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 17. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Framework A Logo Næstved IF Næstved IF
Holbæk 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 3 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Regstrup United B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Tuse Fodbold 1 Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF Rød B Logo Tuse IF Tuse IF
VSTGN A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U13 DRENGE B-C Række  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 18. december

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Mobil B Logo Næstved IF Næstved IF
Havenisserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Holbæk 1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 3 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Tuse Fodbold 2 Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF Sort C Logo Tuse IF Tuse IF
Ørslevdrengene B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U13 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 18. december

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 DRENGE A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 17. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Lodbyg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk
McDonalds Roskilde Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Roskilde Racing Center Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Iskold Logo FC Roskilde FC Roskilde
TeknoBoys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tuse Fodbold 1 Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse Fodbold 2 A Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse Fodbold 3 Logo Tuse IF Tuse IF

U14 DRENGE B-C Række  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 18. december

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 PIGER  | Kvinder/Piger

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 18. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Akademipigerne A Logo FC Damsø FC Damsø
B.73 Slagelse C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Boeslunde Boldklub C Logo Boeslunde Boldklub Boeslunde Boldklub
FC Damsø B Logo FC Damsø FC Damsø
JBK Pigerne 1 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
JBK Pigerne 2 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
JBK Pigerne 3 B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
JBK Pigerne 4 B Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Kattinge Caravan B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Lakridsens B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
MBL Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Næstved IF A Logo Næstved IF Næstved IF
The Moltereees Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Tuse Fodbold 1 Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse Fodbold 2 A Logo Tuse IF Tuse IF

U15 DRENGE  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag den 16. december

Holdnavn Niv Logo Klub
De sammenbragte Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Milan2500 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Roskilde DK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Roskilde Racing Center Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tuse Fodbold 1 Logo Tuse IF Tuse IF

U15 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 18. december

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 DRENGE  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag den 9. december

Holdnavn Niv Logo Klub
BK KONGENR B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Future Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
nr 1. C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Nr 2. C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
old boys B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Osted Antik B Logo FC Lejre FC Lejre
Team Mælkesnit Logo Vipperød BK Vipperød BK
ThaiPower Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub
The Boys Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
The Hood A Logo Raklev GI Raklev GI

U16 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 17. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Ringsted Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted
Snik Snak Pigerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tuse Fodbold 1 Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse Fodbold 2 Logo Tuse IF Tuse IF
Tølløse A B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U17 DRENGE  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 18. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Fremad A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Future Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HSA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kfum 11 A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
mts A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
OK Rengøring Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
sportian Brønshøj A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
The Black juniers B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tonsgaards Rødder B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Tuse Fodbold 1 Logo Tuse IF Tuse IF

U6 DRENGE 1/2 Bane  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 10. december

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Storebælt 1 Logo FC Storebælt FC Storebælt
FC Storebælt 2 Logo FC Storebælt FC Storebælt
Fuglebjerg IF Logo Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF
Havdrup Fodbold B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Kr. Eskilstrup B Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub

U7 DRENGE 1/2 Bane  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 10. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk 1 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 3 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Tuse if 1 Logo Tuse if Tuse if
Tuse IF 2 Logo Tuse IF Tuse IF

U7 PIGER 1/2 Bane  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 10. december

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 DRENGE  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 11. december

Holdnavn Niv Logo Klub
fc storebælt C Logo FC Storebælt FC Storebælt
FFB 1 B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
FFB 2 C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Himmelev-Veddelev BK 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - Blå B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I - Hvid B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB-Neymar Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rørvig IF U8 C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF
Tuse Fodbold 1 Logo Tuse IF Tuse IF

U8 PIGER 1/2 Bane  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 10. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Rørvig IF Piger C Logo Rørvig IF Rørvig IF

U9 DRENGE  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 11. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Asnæs C Logo Asnæs Boldklub Asnæs Boldklub
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B73 Slagelse 2 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
claus drenge C Logo FC Storebælt FC Storebælt
Go2fitness/Mr.Team B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jernløse B Logo Jernløse boldklub Jernløse boldklub
RB 1906 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub
Rørvig IF U9 C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Tuse Fodbold 1 Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse Fodbold 2 Logo Tuse IF Tuse IF
Vemmelev C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

Arrangør: Tuse IF
Sted: TUSE HALLEN
Adresse: Tuse Byvej 8
Postnr: 4300
By: Holbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 29-11-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter