Deltagere til Frank jensen Cup

HAR FÅET ET AFBUD I U10 RÆKKEN HVIS DER ER NOGLE INTERESSEREDE...

Dame Senior+16  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Danske Care B Logo Skibby IK Skibby IK
Gamle trunter Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LBI Tøserne B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Michaels piger B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Sorø Freja Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sorø Freja 2 Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Stenlille IF B Logo Stenlille IF Stenlille IF
We are back B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Old Boys +32  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
BUK1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Dianalund IF 1 B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Dianalund IF 2 B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Dianalund IF 3 B Logo Dianalund IF Dianalund IF
FC Haveby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Haslev FC B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Nordahls drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
OLD STARS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Primgaard B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team AS
St. merløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet St merløse
U16 forældrene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Årby B Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U10 DrengeB/C(årg07)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dianalund IF C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Faxe C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Greve Fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Mørkøv IF B Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Næver4ever C Logo Næstved IF Næstved IF
Tølløse BK 1 B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse BK 2 B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Årby Drengene B Logo årby Gymnastik og Idrætsforening årby Gymnastik og Idrætsforening

U11 DrengeB/C(årg06)  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Olympic Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
Haslev FC C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jyderuo BK 2 C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Jyderup BK 1 B Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Løverne C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Raklev 1 C Logo Raklev GI Raklev GI
Raklev 2 C Logo Raklev GI Raklev GI
Tigerne B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U12 DrengeB/C(årg05)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Olympic Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
HG Drengene B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Mammut C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Team Odense Logo Marienlyst Marienlyst
Tuse 1 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse 2 B Logo Tuse IF Tuse IF
Vemmelev Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vemmelev
Årby Boys B Logo årby Gymnastik og Idrætsforening årby Gymnastik og Idrætsforening

U12/13 piger(04/05)  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF Hvid B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF Rød B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Frederikssund FB 1 B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Frederiksund FB 2 B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Guldpigerne Logo dianalund if dianalund if
Lakridserne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ringsted DF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted damefodbold
Skælskør B&I B Logo Skælskør BK & IF Skælskør BK & IF
Team Lewel B Logo Brøndby IF Brøndby IF

U14/15 piger(02/03)  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Drenge B/C(årg09)  | BC  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov Supa Strikas C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Dianalund IF 1 C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Dianalund IF 2 C Logo Dianalund IF Dianalund IF
Greve Blå Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herfølge B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Kalundborg BG C Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Lynge Broby IF C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Raklev C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Raklev
Suså IF C Logo suså Idrætsforening suså Idrætsforening
Vemmelev Fodbold C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U9 Drenge B/C(årg08)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bold banditterne C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
DIF U9 B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Drible Drengene C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
FSI B Logo Føllenslev Særslev IF Føllenslev Særslev IF
Suså IF U8 C Logo suså Idrætsforening suså Idrætsforening
U9 Superdrenge Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja

Arrangør: Dianalund IF
Sted: Holberghallen Dianalund
Adresse: Søemosevej 42
Postnr: 4293
By: Dianalund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 23-02-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter