Deltagere til Ulbjerg IF Cup 2017

Ulbjerg CUP 2017 fra 13. januar til 15. januar 2017

Dame senior  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hold op A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ØHI Dame Senior B Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening

Herre senior  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Herre senior  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Old Boys / Veteran  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Trojka C Logo IF Trojka IF Trojka
Mammen IF C Logo Mammen Idrætsforening Mammen Idrætsforening
SUB88 1 B Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
TVS C Logo Løvel Ungdoms og Idrætsforening Løvel Ungdoms og Idrætsforening
VIK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinderup Idræts Klub

U10 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Struer B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904

U11 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Diamantholdet B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FC Magic girls B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Aalestrup C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U12 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bayern u11 Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
IF Trojka C Logo IF Trojka IF Trojka
SUB 88 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
Tvs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tvs
Viborg FF 2 Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg FF 3 Logo Viborg FF Viborg FF

U12 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Logo BMK 90 BMK 90
SUB 88 B Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF

U13 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Stoholm C Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening

U13 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Krøllebøllerne B Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening

U14 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 B Logo BMK 90 BMK 90
Kajs Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
modulbro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -frøstrup hannæs
SUB 88 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U15 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 B Logo BMK 90 BMK 90
Ditzel United B Logo Viborg FF Viborg FF
F-Sport A Logo Løvel Ungdoms og Idrætsforening Løvel Ungdoms og Idrætsforening
Stoholm C Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
SUB 88 1 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U15 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Rebild syd C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rebild syd
Rebild syd 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rebild syd
SUB 88 B Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
sub14 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet sub 88
Team Thy C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FS Midtthy
U15 Piger ØHI B Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening

U17 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Costa Brava B Logo Haverslev IF Haverslev IF
Stoholm B Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening

U17 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U19 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U19 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 drenge/piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk 90 C Logo Bmk 90 Bmk 90
Resen C Logo Skive IK Skive IK
SUB 88 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening

U7 drenge/piger  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Logo BMK 90 BMK 90
LIK C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Resen 1 C Logo Skive IK Skive IK
Resen 2 C Logo Skive IK Skive IK
Resen 3 B Logo Skive IK Skive IK
Stoholm 1 B Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Stoholm 2 B Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
SUB 88 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
VFF1 Logo Viborg FF Viborg FF
VFF2 Logo Viborg FF Viborg FF

U8 drenge/piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Logo BMK 90 BMK 90
Mammen IF C Logo Mammen Idrætsforening Mammen Idrætsforening
SUB 88 1 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
SUB 88 2 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening

U9 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bayern Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
SUB 88 1 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 3 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U9 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Ulbjerg Idrætsforening
Sted: Skals Idrætscenter
Adresse: Kærvej 9
Postnr: 8832
By: Skals
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 28-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter