Deltagere til Halsnæsmesterskabet 2016

Hundested Idrætsklub og vores sponsorer har hermed fornøjelsen, at invitere til det traditionsrige indestævne i Hundested Hallen. Halsnæsmesterskabet 2016 City Bakery Cup Den 3. december 2016 & Den 27. - 30. december 2016

Drenge U-10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 28. december

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U-11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 28. december

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U-12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 27. december

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U-13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 28. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Ålholm 2004 B Logo Ålholm IF Ålholm IF

Drenge U-14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 29. december

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U-15  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 29. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Skævinge Street Boys C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Drenge U-17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 28. december

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U-5  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. december

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U-6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Lopperne Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold

Drenge U-7  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. december

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U-8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 27. december

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U-9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 27. december

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK - 1 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Is skævinge B Logo Is skævinge Is skævinge

Piger U-11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 30 december

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U-13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 30 december

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U-15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 30 december

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub

Piger U-9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 3. december

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Hundested Idrætsklub
Sted: Hundested Hallen
Adresse: Stadionvej
Postnr: 3390
By: Hundested
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 02-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter