Deltagere til Boligmatch Indoor 2017

Boligmatch Indoor 2017 i Glostrup Stort indendørsstævne i Glostrup Hallerne. Der bliver knald på, så kom og vær med til dette enestående fodboldarrangement i januar. Præmier til alle og kæmpe pokaler til top 3. Det bliver en fest for både børn og voksne

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
GVI Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dream Team A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
GFK1 U11 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFK

U11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
GFK2 U11 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFK

U12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
GFK 1 B Logo Glostrup FK Glostrup FK
GFK 2 C Logo Glostrup FK Glostrup FK
HIK B B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Rosenhøj BK 2 C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Team Schwartz B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vallensbæk 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Framework A Logo Næstved IF Næstved IF
GFK 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Glostrup Fodbold Klub
GFK 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Glostrup Fodbold Klub
Skjold 2004 1 A Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
White Ops A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
bs B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
bs1 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
GFK 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Glostrup Fodbold Klub
Holbæk HBogI Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Skjold 2004 3 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

U14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fraulo og co A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
Fraulo og co A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa

U14  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hillerødbois B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KFUM03 Roskilde B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U15  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De sidste Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jokerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
tysons drenge 1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
tysons drenge 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U6  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Orient A Logo Orient GIF Orient GIF

U6  | B  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 3 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B.93 Hold 1 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 Hold 2 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Dragør BK Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør BK 2 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA 2000 2 B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 3 B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 4 B Logo FA 2000 FA 2000
FA2000 1 B Logo DGL 2000 DGL 2000
Glostrup spil-0pperne hold 2 B Logo Glostrup FK Glostrup FK
Glostrups Spillopper Hold 1 C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Havdrup Fodbold B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Ishøj B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 3 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Barcelona A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Bayern Munchen B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Orient2 B Logo Orient GIF Orient GIF

U7  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB C 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB C 2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U7  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund IF 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Albertslund IF 2 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Albertslund IF 3 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
BoligMatch 2 B Logo Glostrup FK Glostrup FK
BoligMatch 3 B Logo Glostrup FK Glostrup FK
BSF B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FHF Grøn B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Hvid B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 4 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 5 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 6 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BoligMatch 1 A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
HG 1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HI 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
HI 2 A Logo Herlev IF Herlev IF
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
RBK A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Team Connection A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum Boldklub B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HIK 08 B1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

Arrangør: Glostrup FK
Sted: Glostrup Hallerne
Adresse: Stadionvej 80
Postnr: 2600
By: Glostrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 31-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter