Deltagere til SPARKRON/KLUBPARTNER CUP

For 8. år i træk kan Hovedgård IF byde velkommen til Sparkron/Klubpartner Cup. Stævnet afvikles i weekenden d. 16. - 18. december og udbydes til alle drenge fra U8 - U12. Hovedgård er belligende mellem Horsens og Århus.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
SIK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
VSK Aarhus A Logo vejlby ik vejlby ik

U10 Drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA-Tranbjerg 1 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA-Tranbjerg 2 C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
CMA BYG B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Farstrup Comfort B Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Hovedgård Drengene B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HV2007 Gul B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
HV2007 Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev/Vojens
KHIF C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Rolfsted B Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Sik 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stilling IF C Logo Stilling IF Stilling IF
Tmg 1 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Tmg 2 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Vejle Boldklub B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De 5 Esser A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens FS A Logo Horsens FS Horsens FS
Middelfart A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Skødstrup 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Spar Nord Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Sportmaster Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stensballe IK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Søften GF A Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
Team Top Scorer A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Winnies Salon A Logo Give Fremad Give Fremad

U11 Drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
brædstrup 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
brædstrup 2 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
brædstrup 3 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Egebjerg tøserne B Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Horsens FS 2 B Logo Horsens FS Horsens FS
Hovedgård 1 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 2 Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 3 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Håndværkerne B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF
Skødstrup 2 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Solbjerg IF 1 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg IF 2 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Stensballe IK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team Gudenå 1 C Logo Tørring IF Tørring IF
Team Gudenå 2 C Logo Tørring IF Tørring IF
Team Småkage B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Tjørring IF B Logo Tjørring IF Tjørring IF
Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Vinding Drengene B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
as huse A Logo Boldklubben Vestkysten Boldklubben Vestkysten
Hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hevi drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
mot A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Stensballe A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Sydbank Østjylland A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team SNORK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VSK 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VIK

U12 Drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
@sarascheel ceramic. B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hovedgård C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Langå IK 1 C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Langå IK 2 C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Lindved GF B Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
SIK05 B Logo Stensballe ik Stensballe ik
Solbjerg 1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Stensballe 3 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team DAB B Logo FC Horsens FC Horsens
VSK 2 C Logo Vejlby IK Vejlby IK

U8 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
LokalBolig Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Skødstrup SF 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U8 Drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BMI 1 B Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
BMI 2 B Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
BNY Elektronik B Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
BUF 1 B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
BUF 2 B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
FC Skanderborg B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Lystrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Skødstrup SF 2 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 4 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Trif B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg A A Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Gauerslund IF 1 A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Skødstrup 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vejle Boldklub A A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vognmand Bjarne Madsen, Give A Logo Give Fremad Give Fremad

U9 Drenge B/C  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg B/C B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
BMI maskinerne B Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
fc horsens1 B Logo FC Horsens FC Horsens
Gauerslund IF 2 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 3 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Hovedgård 1 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 2 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 3 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård U10 Piger C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Odder U9 Hold1 B Logo Odder IGF Odder IGF
Odder U9 Hold2 B Logo Odder IGF Odder IGF
Skødstrup 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vejle Boldklub 1 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vejle Boldklub 2 C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VSK Aarhus U 9 B Logo Vsk Aarhus Vsk Aarhus

Arrangør: Hovedgård IF
Sted: Hovedgård Hallen
Adresse: Fruenshave 3
Postnr: 8732
By: Hovedgård
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 05-12-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter