Deltagere til VÆRLØSE CUP 2017

Værløse Boldklub har i samarbejde med Sportigan i Værløse hermed fornøjelsen for 15. gang at invitere til VÆRLØSE CUP. VÆRLØSE CUP er et bredde-stævne som afvikles i Farum Arena.

U-06 2011/2012  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
KB Barcelona A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
VB 1 C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
VB 3 C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
VB2 C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U-07 2010 - A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-07 2010 - B  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
GVI1 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI2 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK Blå Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Hvid Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB U7A (1) B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBU7B2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kr. Værløse 1 B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Kr. Værløse 2 B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
SIF Hvid C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Vestamager B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Værløse BK 1 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse BK 2 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse BK 3 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U-08 2009 - A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 1 A Logo B1903 B1903
B1903 2 A Logo B1903 B1903
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Farum Tiger A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HI 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
HI 2 A Logo Herlev IF Herlev IF
Værløse Hvid A Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U-08 2009 - B  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK_1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød Fodboldklub
AFK_2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød Fodboldklub
B1903 3 B Logo B1903 B1903
B1903 4 B Logo B1903 B1903
Brøndby B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Espergærde IF B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Farum 1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HI - HVID B Logo Herlev IF Herlev IF
JB B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
JB1 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Super B82 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B82
Vennerne B Logo Gørløse SI Gørløse SI
Vestamager B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Værløse Blå C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U-09 2008 - A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby rød A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B.93 2008 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
GVI Blå A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Kastrup A A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
VSB A A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U-09 2008 - B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby grøn B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Farum BK B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HIK 08 B1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI B3 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Kastrup B B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Måltyvene B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
VSB B1 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB B2 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Værløse A A Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse B B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U-10 2007 - A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10 2007 - B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 U10-2 B Logo B1903 B1903
Hornbæk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
tIBERNE Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Værløse Boldklub
Sted: Farum Arena
Adresse: Stavnsholtvej 41
Postnr: 3520
By: Farum
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 31-12-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter