Deltagere til Møns FKs fastelavnsstævne 2017

Fastelavnsstævne i Mønshallerne lørdag d. 11. februar 2017.(BEMÆRK: tilmelding forlænget til 29. januar)

Dame Senior  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De friske B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club

Herre Senior  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
"Øl" B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BOOK-EN-STJERNE-UDEN-HJERNE C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De fantastiske fem C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Intersport Stege Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Opal-Steward-Stardust C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Pensionisterne Logo Møns FK Møns FK

U-10 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Giants C Logo Næstved IF Næstved IF
MFK 45 B Logo Møns FK Møns FK
MFK 87 B Logo Møns FK Møns FK

U-10 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
NFC B Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen

U-10 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Havdrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havdrup
Havdrup Gul C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havdrup
KB lions C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Svend Gønge Logo IF Svend Gønge IF Svend Gønge

U-11 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Stjerneholdet B Logo Næstved if Næstved if

U-12 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FK 05 C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Mfk 1 Logo Møns FK Møns FK
Mfk 2 Logo Møns FK Møns FK

U-12 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
MFK Ajax Dolberg C Logo Møns FK Møns FK
MFK Søren's Banjomus C Logo Møns FK Møns FK
MFKlavs på Tønden C Logo Møns FK Møns FK
Rodi's Autocenter B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ørslev Grøn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ØGIF
Ørslev Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ØGIF
Ørslev Rød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ØGIF
Ørslev Sort C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ØGIF

U-13 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Juhl Andersen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
MFK Håndbollerne C Logo Møns FK Møns FK
MFK LA LIGA C Logo Møns FK Møns FK
VIF - DREAM-TIM B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
VIF - Gåsetårn B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
VIF - OSAMA-TIM-LADEN B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
VIF - Tim & Bum B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U-14 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-15 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
MFK Team SNORLAX B Logo Møns FK Møns FK
MFK Valencia C Logo Møns FK Møns FK
Ørslev Rød C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Ørslev Sort C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-15 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Purple Heather B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U-15 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Møns FK C Logo Møns FK Møns FK

U-6 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Møn FK C Logo Møns FK Møns FK
Østmøn Fodboldklub Logo Østmøn Fodboldklub Østmøn Fodboldklub

U-8 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIKdrengene 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIKdrengene 2 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Krudtuglerne Logo Møns FK Møns FK
Krudtuglerne Logo Møns FK Møns FK
Nyråd Gul B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Nyråd Sort B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening

U-8 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 drenge  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe Boldklub C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
MFK 1 C Logo Møns FK Møns FK
MFK 2 C Logo Møns FK Møns FK
Tingsted C Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub

U-9 piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 piger/drenge  | bc  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Møns FK
Sted: Møns Hallerne
Adresse: Platanvej 40
Postnr: 4780
By: Stege
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 29-01-2017

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter