Deltagere til Spar Nord Julecup

Hørning IF Fodbold & Spar Nord inviterer for 32. gang til Julecup fra d. 27 til 30/12 Vi glæder os til at byde velkommen til spillere, trænere og forældre. Præmierne er skænket af Spar Nord og der er spurtpræmier til flotte mål og gode detaljer.

Dame Senior  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d.27.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
CIF Logo Christiansbjerg Idrætsforening Christiansbjerg Idrætsforening
Hold Op Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Comeback Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Herre Senior  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d.30.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
FC STYLED.DK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fremad Frederiksbjerg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Green Machine Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Heidis Bier Bar Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Hørning IF Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Mojne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
My Hest Forretning Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nørager Ferielejligheder Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
TEAM OLD B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Wolthers Drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-10 Drenge årg 2007  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d.27.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA-Tranbjerg 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIA-Tranbjerg
AIA-Tranbjerg 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIA-Tranbjerg
ASA - de røde djævle A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
ASA de farlige lyn B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hougaards drenge B Logo Give Fremad Give Fremad
Hørning IF 1 A Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 4 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 3 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup IF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 3 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
TMG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMG
Voel C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Voel
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Ågve B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U-10 Piger årg 2007  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d.27.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Hørning IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
RY Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
SIF U10 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
TMG 1 Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U-11 Drenge årg 2006  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d.27.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HOG2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hørning 1 A Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 A Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 4 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 5 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Milos B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ricos Flødeboller B Logo Give Fremad Give Fremad

U-11 Piger årg 2006  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d.27.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Hørning IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
SIF U11 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skibets Seje Sild 1 A Logo Skibet IF Skibet IF
team Østjylland B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold

U-12 Drenge årg 2005  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d.27.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng

U-12 Piger årg 2005  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d.27.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI 1 Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
BMI 2 Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
EGB Logo Ejby IK Ejby IK
FC Skanderborg A B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg U B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng

U-13 Drenge årg 2004  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d.30.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng IF Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng IF 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Smash Machines A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-13 Piger årg 2004  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d.30.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
De blå piger C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
HLIF 1 B Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
HLIF 2 B Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
Lyseng 1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
RY Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Team All Year C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Team Hørning Unicorn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
The Xmas Team C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF

U-14 Drenge årg 2003  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d.30.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BLACKOUT A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Boyz X A Logo Horsens fs Horsens fs
Boyz Y B Logo Horsens fs Horsens fs
Brabrand IF Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 2 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Galtens Friske Drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
HOG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Pink Vikings A Logo AC Horsens AC Horsens
Stautrup IF Logo Stautrup IF Stautrup IF

U-14 Piger årg 2003  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d.30.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Bluegirls B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Blålysene C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
FCSkanderborg 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FCSkanderborg
FCSkanderborg 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FCSkanderborg
Fortuna 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Randers
Fortuna 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Randers
Johnnys Tøser B Logo Engum UI Engum UI
Skovbakken 1 C Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
Skovbakken 2 C Logo IK Skovbakken IK Skovbakken

U-15 Drenge årg 2002  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d.28.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
A rækken A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Emotionelle tallerkenslikkere A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Cocio B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Team Mølkat Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Team Ninja Power A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U-15 Piger årg 2002  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d.28.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
TMG 1 Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG 2 Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U-16 Drenge årg 2001  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d.28.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI 1 Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
BMI 2 Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
F155E B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Skanderborg 1 A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Hørning IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
VSK Aarhus A Logo VSK Aarhus VSK Aarhus
Åbyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U-16 Piger årg 2001  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d.28.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
A Viuf B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Alminde V B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Bording IF B Logo Bording IF Bording IF
Bording IF B Logo Bording IF Bording IF
Cameroun B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
Harlev Ik C Logo Harlev Ik Harlev Ik
Hørning IF Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Pizza Rosa A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Romalt IF B Logo Romalt IF Romalt IF
TEAM 10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U-17 Drenge årg 2000  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d.28.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Arsenal-¨de evige 4ére Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
White Legends A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U-17 Piger årg 2000  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d.28.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U-19 Drenge årg 1998  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d.30.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Odder IGF Logo Odder IGF Odder IGF
Odder IGF Logo Odder IGF Odder IGF
Team Interfjord A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-19 Piger årg 1998  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d.30.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 29.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
HOG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Lund if B Logo Lund if Lund if
Radiserne B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening

U-7 Mix  | Mixede

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d.29.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand if - 2 A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
FC Skanderborg 1 Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Fc Skanderborg 2 Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 3 Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 4 Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Hedensted IF C Logo Hedensted IF Hedensted IF
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
IF Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng 3 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
KHIF 1 Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF 2 Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF 3 Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF 4 Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Stilling IF Logo Stilling IF Stilling IF
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U-8 Drenge årg 2009  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d.29.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Daugård IF B Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
FC Skanderborg Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Fc Skanderborg 2 Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Hørning IF 1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
KHIF-1 A Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF-2 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF-3 C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Lyseng 1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Århus Fremad Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U-8 Piger årg 2009  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d.29.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Skjern Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U-9 Drenge årg 2008  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d.29.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Fc Skanderborg 2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 3 C Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 4 C Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Grundfør A Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Hørning IF 1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hårby Logo Hårby Idrætsklub af 1981 Hårby Idrætsklub af 1981
Skanderborg 1 A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg

U-9 Piger årg 2008  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d.29.12.2016

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg U9 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Hørning IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RY Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
SIF U9 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

Arrangør: Hørning Idræts Forening
Sted: Hørning Idrætscenter
Adresse: Toftevej 53
Postnr: 8362
By: Hørning
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 10-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter