Deltagere til Nilfisk-Toyota Hadsund Cup 2017

Så er Hadsund Boldklub på banen igen for 29. gang med Nilfisk-Toyota Hadsund Cuppen 2017. Stævnet afvikles i dagene fra den 20.-22. januar 2017. Som noget nyt bliver fredag futsal turnering for U 11 + .. Vi anbefaler hurtig tilmelding.

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U 10 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 10 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Freja 1 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Freja 2 Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hobro IK 1 B Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 2 B Logo Hobro ik Hobro ik
Mariager IK 1 B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Mariager IK 2. B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
NFK/VFB 1 C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
NFK/VFB 2 C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
Vejgaard B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U 10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HB TØZER B Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub
HB TØZER 2 Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub
IF Frem skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Lærkes Tøser B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Lærkes Tøzer 2 Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
VFB B Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK
vh08 u10 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08

U 11 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 11 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø ullits 1 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø ullits 2 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hadsund boldklub 2 B Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub
Hadusnd Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF
SGIF3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF

U 11 Drenge futsal  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 16:45 - 18:15

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø ullits B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Jarl Arden C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
SGIF B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Aalborg Futsal B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Futsalklub

U 11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden tøzerne B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
HB TØZERNE C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
vh08 u11 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08

U 12 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 12 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Øster Hornum B Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening
HB 1 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hb 2 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
LKB Gistrup 1 B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB Gistrup 2 B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Terndrup IF B Logo Terndrup Idrætsforening Terndrup Idrætsforening
VFB B Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK

U 12 Drenge futsal  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 16;55 - 18,30

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside Viborg A Logo Houlkær IF Houlkær IF
Frejadrengene A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
HB A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
IK Rosendal Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF A Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold

U 12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund 1 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hadsund 2 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
MIK, Mariager C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
NFK C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub

U 13 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 13 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV/Hadsund B U13 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Eastside B Logo Overlund gf Overlund gf
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
onsild u13 B Logo Onsild IF Onsild IF
Skalborg B Logo Skalborg Sportsklub Skalborg Sportsklub
Skalborg 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 13 Drenge futsal  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 18:20 AFLYST

Holdnavn Niv Logo Klub

U 13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 B Logo ASV ASV
ASV 2 B Logo ASV ASV
DB Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
VH08 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U 14 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ivsen A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Overgaard C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
P A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Rosendal B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Rosendal
Spentrup IF 1 B Logo Spentrup IF Spentrup IF
Spentrup IF 2 B Logo Spentrup IF Spentrup IF
Støvring IF 1 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring IF 2 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U 14 Drenge futsal  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl.18:35 - 20:05

Holdnavn Niv Logo Klub
B52/AFC A Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
Gug A Logo Gug boldklub Gug boldklub
Hadsund A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Aab 1 A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
AaB 2 A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U 14 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund/ASV B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
MIK Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
ommersyssel if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
St. Restrup B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF

U 15 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 15 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV/HB 2 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
ASV/HB 3 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Grenå if A Logo Grenaa IF Grenaa IF
Langes Stjerner A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Pigen&Trompeten A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 15 Drenge futsal  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 20:05 - 21,45

Holdnavn Niv Logo Klub

U 15 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 15 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 16 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 16 Drenge futsal  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 20:00 - 21:45

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV U 15 B Logo ASV ASV
fcdeal B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hadsund B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HB U 15 1 B Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub
Polardrengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SGIF B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold

U 16 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 18 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund 1 Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub
Hadsund 2 Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub
SGIF B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Team aalborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
VB52 1 A Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
VB52 2 A Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC

U 6 Mixede  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Støvring 1 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Team Hørby Auto Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager IF
Terndrup 2 C Logo Terndrup Idrætsforening Terndrup Idrætsforening
Terndrup IF C Logo Terndrup Idrætsforening Terndrup Idrætsforening
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U 7 Mixede  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
FUIK 1 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FUIK 2 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
HB 2 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HB Piger C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HB1 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hobro 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro 2 A Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro 3 B Logo Hobro IK Hobro IK
OIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OIF
VFB C Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK

U 8 Mixede  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Assens IF C Logo Assens IF Assens IF
HB B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Jarl Arden ! A Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Mariager Drengene B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
OIFs seje drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Valsgaard IF B Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

U 8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 9 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 9 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag / Ændret

Holdnavn Niv Logo Klub
DFI B Logo Dall-Ferslev Idrætsforening Dall-Ferslev Idrætsforening
Hadsund U9 Drenge C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hadsund U9 Drenge 2 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
if jarl arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
If Jarl Arden 2 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
LKB 1 B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB 2 A Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Nibe 1 B Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Nibe 2 B Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Purhus IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus IF

U 9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Hadsund Boldklub
Sted: Hadsund Hallerne
Adresse: Stadionvej 10
Postnr: 9560
By: Hadsund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 14-01-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter