Deltagere til CC Sportswear cup

CC sportswear cup er et brede stævne som afvikles på kort tid i en lækker hal. Der er gode omklædningsforhold, cafeteria, og tilskuere pladser. Gode parkerings muligheder.

Fodbold fitness kv.  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 17.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Bytoften 1 B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Bytoften 2 Logo IF Bytoften IF Bytoften
FC baghave A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold

Herre Senior  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 19.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Alkoholdet B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bytoften 1 B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Bytoften 2 B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Bytoften 3 B Logo IF Bytoften IF Bytoften

Kvinde senior  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 16.45

Holdnavn Niv Logo Klub
50 Shades of Volvox B Logo Boldklubben Volvox Boldklubben Volvox
Bytoften B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Volvox Power Rangers B Logo Boldklubben Volvox Boldklubben Volvox

U 10 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 8.00

Holdnavn Niv Logo Klub
De Luxe drengene B Logo Ishøj boldklub Ishøj boldklub

U 11 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 10.15

Holdnavn Niv Logo Klub
Bytoften Logo IF Bytoften IF Bytoften
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 12 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl 12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Bytoften 1 B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Bytoften 2 B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 12 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 12.15

Holdnavn Niv Logo Klub
Svogerslev Boldklub B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U 13 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 14.45

Holdnavn Niv Logo Klub
Bytoften Logo IF Bytoften IF Bytoften
De Hvide B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kumferne B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Olivers Garage Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ørslevdrengene B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U 14 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Green Team B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U 15 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 10.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bytoften Logo IF Bytoften IF Bytoften
Ørslev Rød C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Ørslev Sort C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U 16 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl 14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Bytoften B Logo IF Bytoften IF Bytoften

Veteran  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 19.45

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: IF Bytoften
Sted: Gladsaxe sportshal 1
Adresse: Vandtårnsvej 55
Postnr: 2860

Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 05-01-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter