Deltagere til Brunmose Cup Ødsted 2017

Brunmose Cup I Ødsted byder velkommen til stævne den 11. og 12.3. Der er desværre lukket for flere tilmeldinger, da programmet ikke kan bærer flere puljer/hold uden at det går ud over kvaliteten af stævnet.

U10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  9 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Ammitsbøl C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
De Kongeblå C Logo Løsning IF Løsning IF
Farstrup comfort B Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
nord advertising A/S 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
nord advertising A/S 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skibet IF 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet IF 2 C Logo Skibet IF Skibet IF

U11  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 B Logo B.67 B.67
Danisol C Logo Tørring IF Tørring IF
NBSIF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjert / Strandhuse IF
NBSIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjert / Strandhuse IF
Sengegården Aps C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Stensballe 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team Autogården B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
The Giants B Logo Skibet IF Skibet IF
Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Young Boys A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Ødsted Tømrer & Snedkerforretning C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I

U11/12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Beslagsmed Steen Martinsen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Dream Team Ammitsbøl B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Hedensted Hardhitters B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HFK 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Jelling FS A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Lystrup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Skibets seje sild A Logo Skibet IF Skibet IF
Skibets seje sild 2 B Logo Skibet IF Skibet IF

U12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
David Super-light B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Egtved 1 B Logo Egtved IF Egtved IF
Egtved 2 C Logo Egtved IF Egtved IF
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Sydbank Østjylland A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TEAM 1401 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TP montage 2 Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Paw Patrol Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I

U7  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 1 B Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 2 B Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 3 B Logo Brande IF Brande IF
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
FC Messi B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
FC Ronaldo B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Gauerslund 1 Logo Gauerslund if Gauerslund if
Gauerslund 2 Logo Gauerslund if Gauerslund if
Gorillaerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Krokodillerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Løverne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Solbjerg 1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Sport24 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Ammitsbøl 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
BGIF 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BNY Elektronik B Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Brande 1 A Logo Brande if Brande if
Brande 2 C Logo brande if brande if
BUF 1 B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
BUF 2 B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hobro IK C Logo Hobro IK Hobro IK
HOG 1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 3 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Løsning 2 C Logo Løsning if Løsning if

U9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
De Seje Drenge A Logo Billund IF Billund IF
Phønix A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team small rags A Logo Give Fremad Give Fremad
VB A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vejle boldklub B1 B Logo Vejle boldklub Vejle boldklub
Vejle boldklub B2 B Logo Vejle boldklub Vejle boldklub
Vinding A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Ammitsbøl Fodbold
Sted: Brunmose Hallen i Ødsted
Adresse: Mølkærparken 5 Ødsted
Postnr: 7100
By: Vejle
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 20-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter