Deltagere til Møllehøj Indoor 2017

Kun åben for tilmelding af U6 & U7 hold. Resten af puljerne er lukket. Fantastisk populært børne- og ungdomsstævne med anerkendelse og indiv. præmier til alle. Hertil medalje (til og med U9). Mulighed for mixede drenge og pige hold. Bruunshåb ved Viborg

U10 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen fra 8.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav B C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
Bjerregrav B 2 C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Rødkærsbro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro
SIK Viborg 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK Viborg 2 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK Viborg 3 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U10/U11 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen fra 8.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
Helsted Fremad IF C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Overlund 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
SUB 1 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
SUB 2 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening

U11 D  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Knejterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Rødkærsbro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skive Egeris 1 B Logo Skive IK Skive IK
Skive Egeris 2 C Logo Skive IK Skive IK
Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom

U12 D  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag tidlig eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Cool kids B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Langå IK C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Langå IK C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Ravnsbjerg if C Logo Ravnsbjerg if Ravnsbjerg if
Rødkærsbro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro
Rødkærsbro II C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro
SUB 88 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
TVS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele vest sport

U13 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag sen eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Eastside C Logo Houlkær IF Houlkær IF
fcb B Logo Viborg FF Viborg FF
TEAM AIF/KKIK C Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening

U13 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Mejrup U13 - 2 Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup U13 - 3 Logo Mejrup GU Mejrup GU
NUGF 1 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Spjald Pigerne C Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Team Stolpe Ind C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF

U14 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Logo bmk 90 bmk 90
BMK B Logo BMK 90 BMK 90
BT/SVIF 1 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Mejrup 1 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup 2 Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup U13 Logo Mejrup GU Mejrup GU
sub88 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet sub88

U6 Mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 3 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Bøllerne B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Rødderne B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening

U7 Mix  | BC  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag tidlig eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
FUIK 1 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FUIK 2 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hammerum B Logo Hammerum Idrætsforening Hammerum Idrætsforening
Houlkær IF Logo Houlkær IF Houlkær IF
Lopperne B Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Raketterne B Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Sunds IF1 Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Sunds IF2 Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening

U9 D og Mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sen eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Sunds drengene B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF
ØBG C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

Udgår (Vi har 3 U8)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Bruunshåb-Tapdrup Idrætsforening
Sted: Møllehøj Hallen Bruunshåb
Adresse: Bruunshåbvej 25 B
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 29-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter