Deltagere til Møllehøj Indoor 2017

Kun åben for tilmelding af U6 & U7 hold. Resten af puljerne er lukket. Fantastisk populært børne- og ungdomsstævne med anerkendelse og indiv. præmier til alle. Hertil medalje (til og med U9). Mulighed for mixede drenge og pige hold. Bruunshåb ved Viborg

U10 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen fra 8.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav B C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
Bjerregrav B 2 C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Rødkærsbro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro
SIK Viborg 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK Viborg 2 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK Viborg 3 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U10/U11 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen fra 8.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
Helsted Fremad IF C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Overlund 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
SUB 1 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
SUB 2 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening

U11 D  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Knejterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Rødkærsbro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skive Egeris 1 B Logo Skive IK Skive IK
Skive Egeris 2 C Logo Skive IK Skive IK
Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom

U12 D  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag tidlig eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Cool kids B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Langå IK C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Langå IK C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Ravnsbjerg if C Logo Ravnsbjerg if Ravnsbjerg if
Rødkærsbro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro
Rødkærsbro II C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro
SUB 88 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
TVS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele vest sport

U13 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag sen eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Eastside C Logo Houlkær IF Houlkær IF
fcb B Logo Viborg FF Viborg FF
TEAM AIF/KKIK C Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening

U13 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Mejrup U13 - 2 Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup U13 - 3 Logo Mejrup GU Mejrup GU
NUGF 1 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Spjald Pigerne C Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Team Stolpe Ind C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF

U14 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Logo bmk 90 bmk 90
BMK B Logo BMK 90 BMK 90
BT/SVIF 1 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Mejrup 1 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup 2 Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup U13 Logo Mejrup GU Mejrup GU
sub88 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet sub88

U6 Mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 3 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Bøllerne B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Rødderne B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening

U7 Mix  | BC  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag tidlig eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
FUIK 1 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FUIK 2 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hammerum B Logo Hammerum Idrætsforening Hammerum Idrætsforening
Houlkær IF Logo Houlkær IF Houlkær IF
Lopperne B Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Raketterne B Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Sunds IF1 Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Sunds IF2 Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening

U9 D og Mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sen eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Sunds drengene B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF
ØBG C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

Udgår (Vi har 3 U8)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Bruunshåb-Tapdrup Idrætsforening
Sted: Møllehøj Hallen Bruunshåb
Adresse: Bruunshåbvej 25 B
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 29-12-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter