Deltagere til MINI SKAW CUP, SKAGEN 2017

Tag dit hold med til Mini Skaw Cup i Skagen som spilles den 19. og 20. August 2017. Turneringen med store pokaler til alle spillere som bliver nr. 1-2-3 i rækkerne U8-U13 og pokaler til alle spillere i rækkerne U5-U7.

u-10 A. årgang 2008  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5 mands, lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja 1 A Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
BI A Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BTI Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
FFI A Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
Gug 1 A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
HI A Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hirtshals A Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
Korup-Ubberud 1 A Logo Ubberud IF Ubberud IF
SHI 1 A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Viborg Søndermarken A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Aabybro A Logo Aabybro IF Aabybro IF

u-10 B. årgang 2008  | B  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5 mands lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja 2 B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
BTI Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
FFI 1 B Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
FFI 2 B Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
Gug 2 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Korup-Ubberud 2 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Korup-Ubberud 3 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
SEIF 1 B Logo Strandby-Elling Idrætsforening Strandby-Elling Idrætsforening
SEIF 2 B Logo Strandby-Elling Idrætsforening Strandby-Elling Idrætsforening
SHI 1 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Skagen IK B Logo Skagen IK Skagen IK
U10 -B1 B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
U10 -B2 B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
Viborg Søndermarken B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Aabybro B Logo Aabybro IF Aabybro IF

u-11. årgang 2007  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8 mands, søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
FFI A Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
FFI 1 B Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
FFI 2 B Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
GVL Løkken A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GVL Løkken
Lundergård A Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SEIF B Logo Strandby-Elling Idrætsforening Strandby-Elling Idrætsforening
Skagen IK A Logo Skagen IK Skagen IK
Skagen IK 2 B Logo Skagen IK Skagen IK
Sæby B Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
Sæby A Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
Sæby 2 B Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
U11 - B1 B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening

u-12. årgang 2006  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8 mands, søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bangsbo Freja C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BTI A Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
BTI B Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
Gærum IF C Logo Gærum IF Gærum IF
Læsø Ungdom B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østerby Sportsforening
SEIF B Logo Strandby-Elling Idrætsforening Strandby-Elling Idrætsforening
Skagen IK B Logo Skagen IK Skagen IK
Skalborg B Logo Skalborg Sportsklub Skalborg Sportsklub
Sæby B Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
Tornby B Logo Tornby IF Tornby IF
U12 Sindal B Logo Sindal IF Sindal IF
Ålbæk Stations IF B Aalbæk Stations IF Logo ukendt af Staevner.dk Aalbæk Stations IF

u-13 Piger.årg. 2005  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8 mands, søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BTI B Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
FFI Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
Skagen IK 1 Logo Skagen IK Skagen IK
Skagen IK 2 Logo Skagen IK Skagen IK
Ålbæk Stations IF B Aalbæk Stations IF Logo ukendt af Staevner.dk Aalbæk Stations IF

u-13. årgang 2005  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8 mands, søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
FFI 1 Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
FFI 2 Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
Hjørring IF B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
SEIF Logo Strandby-Elling Idrætsforening Strandby-Elling Idrætsforening

u-5. årgang 2013  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3 mands, søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

u-6. årgang 2012  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3 mands, søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 piger. årg. 2011  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3 mands, søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nørresundby NFB B Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Stål piger 1 C Logo Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening
Stål piger 2 C Logo Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening
Stål piger 3 C Logo Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening

u-7. årgang 2011  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 3 mands, søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BI 1 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI 2 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BTI Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
Nørresundby NFB 1 B Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Nørresundby NFB 2 B Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
SHI 1 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 2 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 3 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 4 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SVIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sulsted/Vestbjerg IF
Sæby 1 Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
Sæby 2 Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
Sæby 3 Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
Ålbæk Stations IF Aalbæk Stations IF Logo ukendt af Staevner.dk Aalbæk Stations IF

u-8 A. årgang 2010  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5 mands, lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FFI Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
SHI A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Sæby A Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby

u-8 B. årgang 2010  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5 mands, lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FFI Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
SEIF (U8) B Logo Strandby-Elling Idrætsforening Strandby-Elling Idrætsforening
SHI C Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Skagen IK B Logo Skagen IK Skagen IK
Sæby B Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
Tornby Logo Tornby IF Tornby IF

u-8 Piger. årg. 2010  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5 mands, lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
SEIF Logo Strandby-Elling Idrætsforening Strandby-Elling Idrætsforening

u-9 A.årgang 2009  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5 mands, søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja A Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
BI A Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
FFI Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
Hirtshals A Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
Skagen IK A Logo Skagen IK Skagen IK
Sæby A Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby

u-9 B. årgang 2009  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5 mands, søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagterp 1 B Logo Bagterp IF Bagterp IF
Bagterp 2 B Logo Bagterp IF Bagterp IF
Bangsbo Freja B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
BTI Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
FFI 1 Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
FFI 2 Logo Frederikshavn FI Frederikshavn FI
Hirtshals C Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
KRIF B Logo Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening
SEIF B Logo Strandby-Elling Idrætsforening Strandby-Elling Idrætsforening
Sindal IF B Logo Sindal IF Sindal IF
Skagen IK B Logo Skagen IK Skagen IK
Sæby 1 B Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
Sæby 2 B Logo IF Skjold Sæby IF Skjold Sæby
Tornby Logo Tornby IF Tornby IF
Ålbæk Stations IF B Aalbæk Stations IF Logo ukendt af Staevner.dk Aalbæk Stations IF

årg. 2006-2007 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8 mands, søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

årg. 2008-09 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5 mands lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Skagen IK 1 Logo Skagen IK Skagen IK
Skagen IK 2 Logo Skagen IK Skagen IK
Ålbæk Stations IF Aalbæk Stations IF Logo ukendt af Staevner.dk Aalbæk Stations IF

Arrangør: Skagen IK
Sted: Spar Nord Arena
Adresse: Stadionvej 2
Postnr: 9990
By: Skagen
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2017>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 10-08-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter